вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено засідання містобудівної ради

     22 травня 2020 року в сесійній залі міської ради, в режимі відео конференції відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту населення Долинської районної державної адміністрації.

     На засіданні обговорювався проект містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану міста Долинська Кіровоградської області, поєднаного з детальним планом території та планом зонування території» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до генерального плану міста Долинська». Члени містобудівної ради заслуховували доповідь представників розробника проекту містобудівної документації ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя».

     За результатами засідання містобудівної ради, розробнику даного проекту містобудівної документації буде направлено протокол засідання, з внесеними  зауваженнями та пропозиціями членів містобудівної ради, в тому числі сертифікованих архітекторів, для їх опрацювання та врахування в проекті містобудівної документації в найкоротший термін.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання