вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

РЕЙДИ ПО ДОТРИМАННЮ КАРАНТИНУ В МІСТІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

          25 червня 2020 року рейдовою групою  у  складі представників міської ради, управління Держпродспоживслужби та відділу поліції проведено обстеження  19 об’єктів сфери обслуговування по дотриманню в них вимог законодавства щодо  запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

         Основні порушення, які мали місце під час обстеження, це відсутність необхідних  дезінфікуючих засобів, сертифікатів відповідності на деззасоби та  інструкції по їх використанню,  неналежне проведення температурного скринінгу працівників та запис їх у журналі, відсутність маркування на прибиральному інвентарі.

         Керівникам господарюючих суб’єктів  вказано на  виявленні порушення  та попереджено  про персональну відповідальність  за їх усунення.

         Звертаємось до суб’єктів господарювання, виконуйте рекомендовані заходи направлені на недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби  COVID-19. Не наражайте на небезпеку себе, своїх працівників та ваших відвідувачів.

         Обмежте доступ в магазини та об’єкти сфери обслуговування  покупців без масок індивідуального захисту, адже як  показує статистика, кількість інфікованих останні дні - зростає.   

      Робота по обстеженню підприємств торгівлі  з метою забезпечення  ними карантинних вимог,буде проводитись і надалі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання