вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про вибірковий підхід до вирішення питань!

           13 травня Долинська  міська  рада звернулася до голови Громадської організації «Громадські об’єднання розвитку та справедливості» Тетяни  Мусіної, за допомогою у вирішенні важливого для громади питання. Просили  Мусіну Тетяну   долучитися до вирішення питання реалізації проектів з будівництва  альтернативного водопостачання міста та направити відповідне  звернення до вищих посадовців.

          Відповіді   міська рада від   ГО «ГОРС»  не отримала.

Міська рада вдруге звертається до  голови Громадської організації «Громадські об’єднання розвитку та справедливості» Тетяни  Мусіної, щодо допомоги у вирішенні питання передачі багатоквартирних будинків ДП «Дирекції КГЗКОР» у комунальну власність територіальної громади міста.

          Проте, у місті є громадяни та громадські організації, яким не байдужі  питання реалізації проектів водопостачання міста.

         Міська рада висловлює подяку Євдокименку Ігорю Петровичу, голові громадської організації «Долинчанин» за активну участь та допомогу у вирішенні такого життєво важливого питання.

         Сподіваємося, що голова Громадської організації «Громадські об’єднання розвитку та справедливості» Тетяна  Мусіна нарешті прийме активну участь у вирішенні дійсно життєво важливих питань для громади міста!

         Чекаємо Ваших активних дій та відповіді!

          Копія листів  додається.

Лист ГО "ГОРС" щодо загрози зриву реалізації проектів з будівництва альтернативного водопостачання міста

Лист ГО "ГОРС" щодо безоплатної передачі будинків

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання