вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Адресне господарство міста має бути впорядкованим

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року № 581-р щодо належної підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення, який передбачається провести у 2020 (2021) роках, в місті необхідно провести відповідну роботу по приведенню адресного господарства до належного стану, а саме, наявності на вулицях, провулках міста елементів візуальної інформації (адресної атрибутики – табличок з назвами вулиць, провулків, номерних знаків на будинках).

Звертаємося до всіх власників приватного житла з проханням встановити на фасадах своїх будинків таблички з номером будинку та назвою вулиці чи провулку за Вашою адресою згідно з технічною документацією.

Зазначаємо також, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, а й всі інші адміністративні будівлі, які мають адресу у місті (підприємство, магазин, банк, аптека тощо). Тож просимо керівників підприємств та підприємців встановити табличку з номером та назвою вулиці за вашою адресою на фасаді адміністративної будівлі свого підприємства, установи чи організації.

Це має важливе значення для оперативності роботи всіх служб та своєчасності отримання послуг населенням і суб’єктами господарювання.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання