вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДОЛИНСЬКОМУ ГРУПОВОМУ ВОДОПРОВОДУ БУТИ!

30 липня 2020 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

На засіданні комісії були присутні міський голова Віра Тернавська, перший заступник міського голови Сергій Цуканов, депутат міської ради Валентина Ліщишина, депутат районної ради Катерина Руденко. Голова комісії Ігор Кузьмін проінформував присутніх про необхідність перерозподілу коштів ДФРР  виділених області на реалізацію проектів у 2020 році .

Запропоновано збільшити обсяг фінансування будівництва Долинського групового водопроводу на суму 10521,717 тис. грн., які були необдумано забрані в свій час на будівництво дитячого садочка в с. Черняхівка.

Депутат обласної ради, член комісії Валерій Кальченко  вніс пропозицію  повернути також кошти на будівництво мереж водопостачання західної частини міста, щоб уже в цьому році підключити декілька вулиць на Маяку до  централізованого  водопостачання.

Міський голова Віра Тернавська наголосила на необхідності завершення будівництва Долинського групового водопроводу та продовження будівництва мереж водопостачання західної частини міста. Враховуючи вкрай напружену ситуацію в питанні водопостачання міста, пов’язану з існуючими намірами ДП «Дирекція КГЗКОР» збільшити тарифи на ці послуги та постійні загрози відключення комбінату від електропостачання.

Представники ініціативної групи від громадськості міста також донесли  до членів комісії стурбованість та позицію громади міста щодо реалізації вищезазначених проектів у цьому році.

В засіданні комісії оголошено перерву до 05 серпня 2020 року, на якому, сподіваємося, що буде прийнято позитивне рішення по реалізації проектів водопостачання міста Долинська.

Відеоматеріали засідання комісії оприлюднюємо для громади міста та відповідних висновків.

https://youtu.be/3jIBXr8trZk

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання