вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про затвердження Програми енергоефективності міста Долинська на 2013 рік

ПРОЕКТ

ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 грудня 2012 року                                                                                  №  _______

м. Долинська

Про  затвердження  Програми 

енергоефективності  міста

Долинська на 2013 рік

     Відповідно до пункту   22   статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Міська рада

ВИРІШИЛА :

     1. Затвердити  Програму енергоефективності міста Долинська на 2013 рік  (додається).

     2. Виконавчому комітету, відповідним службам та організаціям забезпечити виконання Програми.

     3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  соціального розвитку та житлово-комунального господарства міста, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, у справах молоді.

 

 

Міський голова                                                                       С.Зеленокорінний

 

ПРОЕКТ

ПОГОДЖЕНО:

рішенням виконкому

міської  ради

28.11. 2012 року № 231                                                  

Програма

енергоефективності  м. Долинська на 2013 рік 

І. Вступ

     Програма енергозбереження на 2013 рік ( далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

ІІ. Загальні положення 

     Головною метою Програми  є  реалізація державної політики, спрямованої на забезпечення найбільш економного витрачання паливно-енергетичних ресурсів за рахунок їх раціонального використання.

     Досягнення  головної мети Програми вимагає вирішення питань :

 • впровадження ефективних економічних механізмів  раціонального використання енергоресурсів;
 • впровадження енергозберігаючих технологій, спрямованих на  підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів;
 • встановлення сучасних приладів обліку та регулювання споживання
 • природного газу, електричної,  теплової енергії та води як технічної передумови забезпечення  раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів;
 • впровадження енергозберігаючих технологій, які б забезпечили
 • підвищення ефективності використання наявних ресурсів. 

     У 2012 році завдяки стабільній роботі ТОВ «Долинські об’єднані мережі» вдалося забезпечити безперебійне теплопостачання 4,5,6 мікрорайонів міста, будинків  по вулиці Жовтневій,  центральної лікарні,  об’єктів   соціальної   сфери ( дитячі садки, школи), організацій  та підприємств всіх форм власності.

     Велика робота проведена  на  комунальних об’єктах соціальної сфери міста в  дошкільних дитячих закладах та   міському клубі : в  ДНЗ № 3 « Колобок» та № 4 « Казка» виконано ремонти покрівель, в ДНЗ № 2 «Івушка» почато роботи по заміні    вікон на енергозберігаючі.   В ДНЗ №№ 2,3,4 встановлено фільтри  доочистки води. В міському клубі « Волохіно» виконано поточний ремонт  та замінено вікна  на теплозберігаючі.

     Проте через відсутність надходження  державних коштів  на виконання державної програми, спрямованої на реконструкцію, модернізацію та будівництво об’єктів житлово-комунального господарства  м. Долинська на 2007-2012 роки, не виконано роботи по підвищенню теплозахисних якостей  (утепленню) бокових фасадів багатоповерхових  житлових будинків по вулиці  Новій (чеський варіант), капітальні ремонти покрівель багатоквартирних житлових будинків по вул. Новій, Інтернаціональній, Щорса.                                

 ІІІ. Головна мета програми

     Головна мета і  основні задачі та завдання Програми пов’язані з забезпеченням переведення економіки міського господарства на енергозберігаючий шлях розвитку і спрямовані на суттєве скорочення, за рахунок цього, витрат міського бюджету на енергозабезпечення господарства міста  та населення.

ІV.Основні завдання і напрямки програми

Є виконання робіт по підвищенню теплозахисних якостей (утепленню) бокових фасадів житлових будинків по вулиці Новій, № 94, 96, 98, 100, виготовлення проектної документації на утеплення зовнішніх панелей в будинках по вулиці Новій ( румунський варіант) та проектної документації на утеплення зовнішніх панелей  по вулиці Інтернаціональній, № 14,16,18,20,24,26,28,30,32  -  4 687 тис.грн;

 • капітальний ремонт плоских рулонних покрівель  багатоповерхових житлових будинків по вулиці Інтернаціональній, Новій всього – 400 тис.грн.;
 • добудову  шатрової покрівлі в ДНЗ № 5 “ Ружечка” (ІІ черга) - 446,5 тис.грн  (співфінансування з міського бюджету - 120 тис.грн.);
 • капітальний ремонт  покрівлі ДНЗ № 4 « Казка»- 120,0 тис.грн.;

     КП “Координаційний центр по обслуговуванню населення”:

 • продовжити роботу  по встановленню 9-ти трьохтарифних лічильників із заміною нині діючих на суму  18,2тис. грн.
 • для економного використання теплової енергії  проводити ущільнення вікон та дверей, утеплення підвалів житлового фонду та дошкільних навчальних закладів
 • продовжити виконання заходів  щодо скорочення споживання електроенергії ,споживання води та тепла в ДНЗ та  на  комунальних підприємствах міста; 

V. Основні джерела фінансування 

     Фінансування Програми здійснюється за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів міського бюджету, співфінансування коштів на соціальний розвиток міста, спонсорських коштів підприємств різних форм власності, коштів населення та інших коштів, не заборонених законодавством.

     Загальна потреба у фінансуванні Програми на 2013 рік складає 5766,7тис.грн.

VІ.  Очікувальні результати програми 

     Виконання заходів Програми дасть можливість залучити заощаджені кошти на покращання стану міського господарства, його модернізацію і розвиток, підвищення надійності та якості енергопостачання і функціонування систем життєзабезпечення міста, стримування зростання тарифів на комунальні послуги для населення і покращення соціально-побутових умов мешканців міста, розширення міських соціальних програм тощо.

     Позитивний ефект повинен бути отриманий за рахунок виконання комплексу організаційних, технічних, технологічних, фінансових та інших заходів з раціонального використання енергоносіїв та їх економії, підвищення ефективності функціонування різноманітного енергоспоживаючого та енергогенеруючого обладнання.

     Головним результатом виконання Програми має стати скорочення загального споживання міським господарством паливно-енергетичних ресурсів від рівня енергоспоживання 2012 року.

VІ.  Термін реалізації Програми 

     Термін реалізації Програми – до 31 грудня 2013 року.

 

Підготував:

Спеціаліст з питань

містобудування та ЖКГ                                            Ю.Шипілова

 

Секретар  міської ради                                             О.Гузема

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання