вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про внесення доповнення до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Долинська на 2011-2014 роки затвердженої рішенням міської ради від 23.12. 2010 року № 52 з д

ПРОЕКТ

ПОГОДЖЕНО

рішенням виконкому

міської ради

 від 28.11.2012р. № 233

                                                                                                               
 ДОЛИНСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА    СЕСІЯ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2012 року                                                                                    №  __

м. Долинська

Про внесення доповнення до Програми 

реформування та  розвитку  житлово-комунального      

господарства м. Долинська  на  2011-2014  роки

затвердженої рішенням   міської     ради   від    

23.12. 2010 року №  52 з доповненнями, 

затвердженими рішенням міської ради 

від  10.01.2011 року №  378

     Відсутність системи опалення в під’їздах багатоповерхових будинківнегативно впливає на температурний режим будинків у осінньо-зимовий період року.

     Для забезпечення якісними послугами теплопостачання населення багатоповерхових будинків мікрорайонів  міста необхідно провести роботи  по відновленню системи  теплопостачання  під’їздів.

     Вартість робіт по відновленню системи опалення багатоповерхових будинків приєднаних до централізованої системи опалення , згідно попередніх розрахунків, складає 83,3 тис.грн., вартість робіт по утепленню під’їздів  та проведення поточних ремонтів - 5,0 тис.грн.

     За попередньою домовленістю з ТОВ «ДОМ» роботи по монтажу опалювальних приладів  проводити поетапно силами  теплопостачальної організації – ТОВ «Долинські об’єднані мережі». За проектом ТОВ «Долинські об’єднані мережі» (додається)  потреба фінансування  на 2012 рік складає 83,8 тис.грн., з яких 77,8 тис. грн.  кошти  ТОВ «ДОМ» (придбання приладів опалення та їх монтаж в під’їздах)  та 5.0 тис.грн. кошти КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» (  утеплення та ремонт вікон і дверей тамбурів під’їздів багатоквартирних будинків)

     Враховуючи вищевикладене, з метою  відновлення опалення під’їздів  багатоквартирних будинків  мікрорайонів міста  для забезпечення температурного режиму в приміщеннях загального користування та квартирах мешканців згідно санітарних норм,  відповідно до пункту   22   статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,                                                          

міська рада

В И Р І Ш И ЛА :

     1. Внести доповнення до   розділу ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Долинська на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради № 52 від 21.12.2010 року з доповненнями, затвердженими  рішенням міської ради від  10.01.2011 року №  378 , а саме :

  • абзац 4 доповнити наступним :
  • у 2012-2014 роках  поетапно,  за рахунок ТОВ « Долинські об’єднані мережі» здійснити відновлення опалення під’їздів багатоквартирних житлових будинків мікрорайонів;
  • КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення при підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період щорічно проводити роботи по утепленню та ремонту  вікон, дверей, тамбурів, підвальних приміщень.

     2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  соціального розвитку та житлово-комунального господарства міста, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, у справах молоді.

 

Міський  голова                                                                        С.Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання