вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулася чергова XXXХ сесія Долинської міської ради

     16 вересня 2020 року відбулася 40 чергова сесія Долинської міської ради, яку провела міський голова Віра Тернавська.

     На порядок денний виносилося 49 питань, в тому числі 39 земельних.

     Депутати затвердили звіти про виконання міського бюджету та про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Долинська за І півріччя 2020 року.

     Внесли зміни до рішення міської ради від 20.12.2019 р. № 1204 «Про міський бюджет Долинської міської ради на 2020 рік», а саме: збільшили додаткове фінансування на виконання Програми відновлення мереж зовнішнього освітлення м. Долинська на суму 265 тис. грн., Програми благоустрою та утримання територій міста Долинська на 2020 рік на 179 тис.грн., Програми ремонту дорожнього покриття вулиць та провулків м. Долинська та с. Степове на 506 тис.грн. Надали субвенцію районному бюджету на утримання Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради" на придбання сечового аналізатора на суму - 40 тис.грн та на оплату праці і нарахування  на заробітну плату пункту невідкладної допомоги на суму  - 50 тис.грн.

    Затвердили нові Правила благоустрою території міста Долинська і Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади м. Долинська.

    Затвердили умови продажу об’єкта приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні нежитлової будівлі, що розташована за адресою: вул. Гоголя, 33.

    Депутати міської ради надали згоду на розроблення проектів землеустрою для продажу права оренди земельної ділянки по вул. Нова (на  7-му мікрорайоні, площею 13,00 га) та для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Шевченка (бувший цегельний завод, площею 4,68 га) на земельних торгах.

    Після обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання