вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Самоуправство передбачає відповідальність

09 жовтня 2020 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Долинської міської ради (далі – адмінкомісія), на якому розглянуто адміністративну справу відносно гр. Алєксєєнка Є.І. за порушення адміністративного законодавства передбаченого ст. 186 КУпАП (самоуправство).

Суть справи полягає в тому, що в порушення ст. 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «з власної ініціативи», як зазначено в поясненні гр. Алєксєєнка Є.І. в матеріалах адміністративної справи, без рішення виконкому міської ради, відсутніх сертифікатів якості виробника, фінансових документів на придбання, він встановив на території міста елементи благоустрою.

Без наявних документів, зазначені елементи благоустрою не можуть бути прийняті на баланс КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді та використовуються без будь-яких гарантій техніки безпеки, що є неприпустимим.

Розглянувши матеріали адміністративної справи, адміністративною комісією прийнято рішення про накладення на гр. Алєксєєнка Є.І. адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Разом з тим, адмінкомісія зазначає, що в наданих Долинським РВ поліції ГУНП в Кіровоградській області матеріалах адміністративної справи, багато «темних плям» зокрема щодо якості перевірки, достовірності і суперечливості пояснень окремих її фігурантів. Важливим фактом матеріалів адміністративної справи є те, що один з кандидатів на посаду міського голови  активно використовує в своїй агітації встановлені об’єкти благоустрою як свою заслугу, але в долученому поясненні, повністю заперечує свою причетність до цього.

Тому, питання встановлення в місті елементів благоустрою гр. Алєксєєнком Є.І. залишається відкритим до виконання вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил та оприлюднення правди щодо організатора цього самоуправства.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання