вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Детектив чи кримінал – вирішить суд! Крапку по справі з руйнуванням тротуару ще не поставлено

В газеті «Долинські новини» від 10.10.2020 року опублікована стаття під назвою  «Майже детективна історія. Не словом, а ділом (борг річної давнини)», яка не відповідає дійсності. Тому міська рада хоче прояснити ситуацію.

Так, дійсно у жовтні 2019 року Долинська міська рада звернулася до Господарського суду Кіровоградської області з позовом до ТОВ «ДАБО» про стягнення збитків, маючи на руках результати лабораторних досліджень фігурних елементів мощення (тротуарної плитки), які встановили, що вони не морозостійкі, не міцні, мають підвищене водопоглинання, показники їх стиранності також перевищують допустимі норми більше, ніж у 2 рази, і причиною їх руйнування  є низька якість бетону, з якого вони виготовлені.

Рішення Господарського суду Кіровоградської області міською радою дійсно оскаржувалося до апеляційного суду, так як суд першої інстанції не взяв до уваги результати лабораторних досліджень і в порушення норм матеріального і процесуального права порахував встановленими обставини, які в дійсності не мали місця, його рішення ґрунтується тільки на голослівних доводах відповідача (ТОВ «ДАБО»).

Рішення Центрального апеляційного господарського суду не набрало законної сили, було оголошено лише вступну і резолютивну частини. Провадження у справі ще триває.

Повний текст листа щодо спростування недостовірної інформації буде офіційно направлено до редакції газети «Долинські новини». Однак, міська рада майже впевнена, що опубліковане воно редакцією не буде, тому ми опублікуємо його на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет, та сторінці у Facebook.

Також до уваги жителів міста повідомляємо, що паралельно з розглядом господарської справи у жовтні 2019 року Долинським ВП ГУНП у Кіровоградській області порушено кримінальне провадження відносно нанесення шкоди територіальній громаді внаслідок руйнування тротуарного покриття. І наразі триває досудове розслідування. Оприлюднюємо Витяг з ЄРДР.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання