вул. Соборності України 28, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Не всі вірили, що на Маяку буде вода, а початок вже є!

     15 жовтня 2020 року відбулася подія, яку очікувала уся західна частина міста - пробний пуск води на ділянці водопроводу по вулиці О.Долинської в рамках реалізації проекту «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини міста», яким передбачається забезпечення питною водою близько 2200 дворів. Загальна протяжність збудованих в рамках реалізації проекту мереж складатиме 34 км.

     Незважаючи на необґрунтоване та непрофесійне рішення обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку Кіровоградської ОДА, за результатом якого 10 млн.грн, затверджені на продовження цього будівництва були перерозподілені на інший об’єкт, міська рада за кошти міського бюджету змогла профінансувати завершення будівництва водопроводу по вул.О.Долинської.

     Після проведення усіх необхідних організаційно-технічних заходів, а саме: дезінфекції та промивання змонтованих  мереж водопостачання; отримання сертифікату відповідності закінченого будівництвом І пускового комплексу І черги та прийняття цього об’єкту в комунальну власність, мешканці вулиць уклавши договір з КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення», матимуть змогу отримати питну воду у свої будинки найближчим часом.

     Щодо будівництва водопроводу по іншим вулицям - завдячуючи спільним зусиллям міської ради, ініціативної групи, депутату обласної ради Кальченку В.М., Долинська міська рада отримувати державні кошти на продовження реалізації проекту в сумі 2,6 млн.грн.

     По закінченню тендерних процедур, будівництво водопроводу буде продовжено по вулицям Корольова та Гетьмана І.Мазепи.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання