вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Країна кольорових фантазій

Літо — весела, сонячна та радісна пора. Особливо — для дітвори, адже з першими червневими днями розпочинаються такі очікувані та довгождані літні канікули. Попереду — цілих три місяці розваг та відпочинку, теплого сонця та лагідної води, ціле море нових вражень, друзів, цікавих поїздок.

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей  та у зв’язку з початком літніх канікул  на базі загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів м.Долинська працівниками Центру дитячої та юнацької творчості підготовлено та проведено разом зі своїми вихованцями  святковий концерт, виставку декоративно-ужиткового мистецтва, конкурс малюнків на асфальті.

Свято відкрили запрошені гості - голова Долинської районної державної адміністрації Геннадій Вітряк, голова Долинської районної ради Григорій Данилюк, перший заступник міського голови Юрій Бойченко,  завідуюча відділом освіти Долинської районної державної адміністрації Оксана Гадірова, які привітали дітей зі святом та побажали їм  гарного літнього відпочинку і яскравих вражень.

«Країною кольорових фантазій»,- назвали учасники концерту дитинство. Адже «дитинство – це щаслива пора. Це час, коли можна мріяти про свого птаха щастя, коли безтурботність не хоче переростати у відповідальність, коли народжуються перші почуття».

Діти дивували глядачів своєю майстерністю і талантами, із задоволенням виконували художні номери. Виступи малечі змінювалися виступами дітей старших вікових категорій. Тож глядачі відкривали  нові таланти.

Моя Долинщино, рідна,

На щедрість душ ти так багата !

Нам кожна зірочка потрібна

В сузір’ї з назвою «таланти»

«Талантів в нас багато і їхні серця б’ються разом  з серцем нашого закладу,  серця гуртківців створюють музику, яка нагадує могутній водоспад із дзвінких крапельок води» , - звучало зі сцени.

Протягом 2010-2011 р.р. навчального року на базі ЦДЮТ навчалося 1460 дітей на гуртках з таких напрямків, як декоративно-ужитковий, художньо-естетичний, туристично-краєзнавчий.  На святі  директором  Центру дитячої та юнацької творчості Іриною Марущак  вручено   36 вихованцям закладу документ  про позашкільну освіту. Високе покликання – навчати дітей творити красу, адже «краса врятує світ ! «.

За сприяння Долинської міської ради та партії Регіонів Лілією Бабенко, заступником голови Долинської райдержадміністрації,  дітям  шкіл міста з нагоди свята передано солодощі та фруктові соки.

 

 

Виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва

вихованців Центру дитячої та юнацької творчості м.Долинська

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання