вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська рада за роботу у правовому полі

 

           На адресу міської ради надійшло колективне звернення  від   56 суб`єктів підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку   другої групи  щодо зменшення ставок  на 2017 рік.

            Змінами, внесеними  до Податкового кодексу України  «Про внесення  змін до Податкового кодексу України  та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованності бюджетних надходжень у 2017 році» передбачено  зменшення ставок  платникам єдиного податку лише  для  першої групи.  Щодо платників єдиного податку другої групи, жодних   змін немає.

Виконавчий комітет міської ради звернувся з листом  до голови  державної регуляторної служби України  з проханням  роз`яснити , чи має право міська рада переглянути ставки  платникам єдиного податку другої групи, які були затверджені  рішенням сесії міської ради від 12 липня 2016 року №221 «Про встановлення  ставок єдиного податку для суб`єктів   малого підприємництва на території Долинської міської ради на 2017 рік» . Після отримання відповіді питання буде винесено на розгляд  постійних комісій та  сесії міської ради.

 Разом з тим,  останнім часом  приватні підприємці, які здійснюють торгівлю на ринку СТ Долинське РСТ почали припиняти підприємницьку діяльність.

 Виконавчим комітетом міської ради за період з 01 березня 2017 року по даний час було проведено моніторинг міських  підприємців, які здійснюють торгівлю на ринку та виявлено 13 осіб, які припинили підприємницьку діяльність.

Після проведеної роз`яснювальної роботи з громадянами, які здійснюють провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання  10 громадян ( колишніх підприємців) поновили

свою підприємницьку діяльність і  є платниками єдиного податку першої групи. З іншими трьома проводиться робота і вони обіцяють до 1 квітня 2017 року зареєструвати свою підприємницьку діяльність.

Тих, хто хоче припинити підприємницьку діяльність, та  здійснювати торгівлю чи надавати послуги я повинен застерегти, що за дане порушення  статтею 164 КУпАП  передбачена адміністративна відповідальність та тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

 

 

                                                                                                                     Провідний спеціаліст з питань, 

                                                                                                                     організації, торгівлі, побуту та захисту

                                                                                                                     прав споживачів   В.Ніколаєв

                               

 

 

 

 

                                                                

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання