вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Місто святкує День знань

        1 вересня 2015 року  у загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулися урочисті лінійки з нагоди Дня Знань та початку нового навчального року.

         Всі школи гостинно відкрили перед своїми вихованцями двері у храм науки, щоб повести школярів шляхами духовності та знань. Представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування побували на урочистостях та привітали зі святом педагогічні й учнівські колективи.  Міський голова Зеленокорінний С.І. став учасником свята у гімназії-загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, перший заступник міського голови Сужаєв О.В. завітав до загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4, до загальноосвітньої школи №1 – Клімовський О.В.

         Запрошені на свято гості висловили слова щирої вдячності педагогам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме вони сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє рідного міста, завтрашній день Української держави. Першокласникам побажали любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, висловили сподівання, що вони будуть сумлінними і розумними учнями. Одинадцятикласникам, для яких цей навчальний рік стане останнім роком, проведеним в стінах рідної школи, виступаючі побажали берегти у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з них не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання