вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Містяни святкували Водохреща

         19 січня Православна церква в Україні відзначає свято Богоявлення Господнього, яке в народі називають Водохрещенням. Це велике християнське свято, одне з найважливіших в Православ’ї. Найголовнішим для нас у цей день, має бути усвідомлення його духовного значення. Також у цей день відбувається освячення фізичної основи всього живого на землі – води. 

         19 січня 2017 року на міській водоймі в обідню пору відбулося освячення води, на яке зібралося чимало містян. Обряд освячення провів священнослужитель Свято-Успенської церкви благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло та благословив присутніх прийняти хрещенську купіль.

Незважаючи на морозець, проте, гарний сонячний день, чудовий настрій та гарячий чай, який пропонували присутнім працівники КП «Долинське міське комунальне господарство», багатьох спокусило прийняти хрещенську купіль.

Заходи безпечного поводження на водному об’єкті забезпечували працівники Долинського районного відділу УДСНС України в Кіровоградській області. Біля водойми чергували медпрацівник та працівники поліції.

Виконком міської ради вдячний всім службам, які долучилися до організації і проведення цього свята. А освячена цілюща вода нехай додає всім здоров’я і життєдайної енергії протягом цілого року.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання