вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Надавача послуг з вивезення ТПВ визначено!

 

       18 липня поточного року  в приміщенні міської ради відбувся конкурс  по визначенню надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів  з приватного сектору м. Долинська по наступних вулицях: Гетьмана Івана Мазепи    (Ватутіна), Ольги Долинської (Ворошилова), Широка (Будьонного),  Корольова та  Садова.

          В конкурсі приймав участь один претендент комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді.

Надавачем послуг з вивезення твердих побутових відходів по вищевказаних вулицях визнано саме КП «Долинське міське комунальне господарство».

         Разом з тим, виконавчий комітет міської ради звертається до всіх власників приватних домоволодінь з проханням,  укласти угоди  на вивезення сміття з фізичною особою – підприємцем Господарюком  або КП «Долинське міське комунальне господарство».

         В разі відсутності такої угоди на власників домоволодінь будуть накладатись штрафні санкції передбачені статтею152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил  благоустрою  територій населених пунктів» - на громадян від  двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від (340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста  неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян.( 850 до 1700 грн).

 

Секретар комісії з розгляду

конкурсних пропозицій по визначенню надавачів комунальних та інших послуг          В.Ніколаєв

 


 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання