вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Не купуйтеся на дешевизну та обіцянки.

     Останнім часом до міської ради   звернулось  четверо   ошуканих віконними аферистами жителів міста та району.  Всі вони були направленні до правоохоронних органів, проте  вирішення їх піднятих питань  займе багато часу так, як у споживачів  відсутні документи на виконання послуг або заповнені неналежним чином.

    Під різними приводами  «аферисти»  входять в довіру, насамперед до пенсіонерів та  сільських громадян,   намагаються затуманити розум, щоб в подальшому заволодіти їх коштами.

     Схема «розведення» така : віконних справ майстер обіцяє замінити старі вікна на нові металопластикові, складає договір і бере попередню оплату.

     За іншою  схемою: клієнтам оформляли вікна нібито в розстрочку і зобов’язувалися встановити протягом місяця від дня замовлення. Утім, обіцяних вікон люди не дочекалися й досі, та ще й уважно прочитавши умови договору, зрозуміли, що взяли їх не у розстрочку, а в кредит.

     Якщо немає  коштів на попередню оплату, то оформляють кредит ( звісно обіцяють безвідсотковий), а    потім зникають , не відповідаючи на дзвінки. Ті, громадяни, яким оформили кредит  на вікна,  сплачують його банку, а  вікон не мають.

     Хвиля укладання договорів на виконання робіт по виготовленню та встановленню метало пластикових виробів  пройшла в грудні 2013 року.

     На мою думку   аферисти починають знову активізуватись, адже у місті  в центральній його частині та на мікрорайоні з`явилось дуже багато оголошень  із занадто привабливими пропозиціями.

      Тому я хотів  би порадити тим, хто замовляє  металопластикові вікна або двері, лише одне - не кидатися на знижки та дешевизну, а ретельно перевіряти  документи,  або замовлять послуги у перевірених  стаціонарних фірмах, які зареєстровані, сплачують податки і при потребі до них можна пред`явити претензії щодо якості виконаних робіт .

 

    Ніколаєв В.М. – спеціаліст з питань організації торгівлі, побуту  та захисту прав споживачів міськвиконкому

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання