вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято для дітей!!!

Літні канікули прикрасили СВЯТА!

У липні 2012 року за  підтримки заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка Сергія Анатолійовича  у  Долинському ДНЗ № 4 «Казка» було проведено ремонт павільйонів дитячих майданчиків на суму більше 70 000 тисяч гривень. 25 липня з нагоди відкриття павільйонів після ремонту в дитячому дошкільному навчальному закладі відбулося свято.

У відкритті майданчиків взяли участь заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, голова районної державної адміністрації Вітряк Геннадій Миколайович, Долинський міський голова Зеленокорінний Сергій Іванович, заступник голови районної ради Валантир Віктор Іванович,  працівники, батьки та вихованці ДНЗ  № 4 «Казка».

 Діти разом з батьками подякували  дорослим за підтримку закладу, запропонували до уваги гостей святкову концертну програму та  вручили сувеніри, зроблені власноруч.

 Сергій Анатолійович Кузьменко  на свято   завітав також з подарунками, кольоровими м’ячами та басейном для занять по загартуванню.

 Тож  КАЗКА  для малечі здійснюється!

Цього ж дня в місті відбулося ще одне свято - відкриття дитячого ігрового та спортивного майданчику у дворі будинку № 80 по вулиці Новій.

Майданчик збудовано за кошти бюджету Долинської міської ради в рамках виконання програми «Центральний регіон – 2015».

 Під час відкриття майданчику було проведено цікаву ігрову розважальну програму з дітьми, які проживають на мікрорайонах міста. 

На святі разом з керівниками міста та району був присутній і наш гість Кузьменко Сергій Анатолійович, який приїхав на майданчик з казковими та мультиплікаційними героями і чарівною ведучою.   Вони більше години дарували дітям  гарний настрій і відчуття  справжнього свята!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання