вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Поради споживачам

    Останнім часом все більше споживачів звертається в міську раду з проханням порадити, як їм купити товар через Інтернет та не залишитись ошуканим.

   Купувати товари на відстані можна, також можна навіть здійснювати попередню оплату за них. Щоправда, потрібно бути впевненим у репутації продавця. Щоб упевнитись, що маєте справу з добросовісним Інтернет - магазином потрібно звернути увагу на слідуюче:

     1. Протягом якого часу діє магазин. Більше довіри викликають Інтернет - магазини, які працюють вже декілька років та мають непогану репутацію.

     2. Почитайте відгуки про роботу сайта або конкретного продавця. Не довіряйте великій кількості позитивних вражень, адже їх часто пишуть на замовлення. Відгуки повинні бути адекватними.

     3. Якщо купуєте у Інтернет-магазині, подивіться реквізити юридичної особи: де підприємство перебуває, де зареєстроване тощо. Зверніть увагу на рахунок, куди перераховуєте гроші: якщо отримувач, вказаний у чеку, відрізняється від того, кому мали заплатити, бийте на сполох.

     4. Сам товар, який купуєте, також має бути реальним. Якщо купуєте щось на зразок еліксиру молодості, будьте готові, що вас дурять. Так само якщо купуєте сукню відомого дизайнера за сотню гривень або модель телефону, який ще не почали випускати.

    5. Оскільки, покупці товарів через Інтернет є майже незахищеними споживачами, то варто зробити все, аби зафіксувати саму угоду з продавцем, аби потім можна було довести, що ви переказали йому гроші саме за певний товар. Тому замовлення краще робити зі свідками, які згодом зможуть підтвердити ситуацію.

     6. У разі придбання товарів, що реалізуються через Інтернет, краще здійснювати переказ коштів лише на банківські рахунки або розраховуватись зі службою доставки, але про тарифи за пересилку грошей варто поцікавитися заздалегідь.

     7. Не забувайте, що різні країни мають неоднакові системи розмірів одягу та взуття. Звертайте увагу на вказані розміри, габарити, а не орієнтуйтеся виключно на ілюстрацію.

    Приємного вам шопінгу і вдалих покупок!

 

Спеціаліст з питань організації торгівлі

побуту та захисту прав споживачів                В.Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання