вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про клопотання про присвоєння почесного звання України „Мати- героїня” багатодітній матері Павловець Олені Іванівні

ДОЛИНСЬКА   МІСЬКА  РАДА

Долинського району Кіровоградської області

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18  квітня  2012 року                                                     № 

 

Про клопотання про присвоєння

почесного звання України „Мати-

героїня” багатодітній матері

Павловець Олені Іванівні

        Розглянувши відповідні документи про присвоєння почесного звання          України   „Мати-героїня”     багатодітній   матері    Павловець  Олені  Іванівні,  19 березня  1931 народження, жительці міста Долинська, вул. Нова, 34,  виконавчий комітет міської ради відмічає, що вона   дійсно народила  і виховала до 8 років 5 дітей:

     1.Самсонову Зінаїду Володимирівну, 24.11.1954 року народження,  освіта базова вища, закінчила Верхньодніпровський сільськогосподарський технікум, Дніпропетровської області, за спеціальністю «Планування сільськогосподарського виробництва» і здобула кваліфікацію техніка-плановика. В даний час  є пенсіонеркою. За місцем проживання характеризується позитивно.

     2. Мікляєву Тетяну Володимирівну, 05.09.1956 року народження, освіта базова вища, закінчила Харківський фінансовий технікум  за спеціальністю «Бюджетний облік»  і здобула кваліфікацію бухгалтера. В даний час працює економістом  категорії автотранспортного цеху ДП «Дирекція КГЗКОР». За місцем роботи характеризується позитивно.

    3. Павловця Володимира Володимировича, 29.03.1959 року народження, освіта середня  спеціальна, закінчив Криворізьке ПТУ № 9,  Дніпропетровської області і здобув професію електрогазозварника. В даний час тимчасово непрацюючий. За місцем проживання характеризується позитивно.

    4. Кермач Любов Володимирівну 02.04.1961 року народження, освіта середня, закінчила Долинську загальноосвітню трудову політехнічну школу з виробничим навчанням, Кіровоградської області. В даний час працює електромеханіком по обслуговуванню ліфтів в КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення». За місцем роботи характеризується позитивно.  

    5. Павловця Віталія Володимировича, 26.02.1964 року народження, освіта середня, закінчив Долинську вечірню школу, Кіровоградської області. В даний час є фізичною особою – підприємець (ФОП), займається виробництвом сільськогосподарської продукції. За місцем проживання характеризується позитивно.

     Павловець Олена Іванівна, народилася  у 1931 році, у селищі Зарічному, Зарічненського району, Рівненської області. В місті Долинська проживає з 1974 року. Розпочала свою трудову діяльність у 1963 році різноробочою,   хоча фактично вже з 17 років працювала на колгоспних ланах. Завжди користувалася серед товаришів по роботі довірою та повагою.

     Цю жінку знайомі та сусіди вважають берегинею сімейних відносин, матір’ю, яка турботливо підтримує та розвиває традиції української родини.

    На даний час Павловець О.І. - пенсіонерка, але веде рухливий спосіб життя. Проживає  одна.   Діти, які проживають недалеко, по черзі відвідують її кожного дня. Вона утримує  домашнє господарство, піклуэться про  онуків, користується заслуженою повагою серед знайомих та сусідів. Завжди сприяла створенню в сім’ї злагоди, добра, турботи та взаємоповаги.

   За час проживання на території Долинської міської ради  сім’я Павловець О.І.  зарекомендувала себе як благополучна.

   Враховуючи, що Олена Іванівна  дійсно народила і виховала до  повноліття 5 дітей (3 дочок та 2 синів), завжди приділяла і в даний час приділяє належну увагу  своїм, вже дорослим, дітям; піклувалася про надання їм відповідної освіти; характеризується територіальною громадою позитивно.  Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

 

виконавчий комітет міської ради           

В И Р І Ш И В :

      1. Клопотати перед районною державною адміністрацією про   присвоєння почесного звання  України „Мати-героїня” Павловець  Олені Іванівні , 1931  року народження, жительці міста Долинська, Кіровоградської області.

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Догу О.М.- спеціаліста  з питань соціального захисту  населення міста.

 

 

Міський голова                                                      С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання