вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про підготовку об’єктів комунальної власноcті до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013років

ПРОЕКТ

 

ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Долинського району Кіровоградської області

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  16 травня 2012 року                                                           № 

м.Долинська

 

Про підготовку   обєктів       комунальної

власноcті до роботи в  осінньо - зимовий  період

2012-2013років

       Заслухавши та обговоривши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Шостака В.В. про роботу  об’єктів комунальної власності  в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, виконавчий комітет відмічає, що усіма підприємствами комунальної власності та підприємствами – надавачами послуг були  в повному обсязі виконані заходи та забезпеченню   стабільної роботи   в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. Опалювальний період 2011-2012 року, згідно розпорядження міського голови від  13  квітня 2012 року № 45  було завершено 15 квітня 2012 року.

       Незважаючи на практично успішне проведення осінньо-зимового періоду  2011-2012 рр., на всіх об’єктах комунальної власності залишається ряд проблем, які необхідно вирішувати для успішного проведення наступного періоду 2012-2013 років.

       Основними завданнями є утримання  в належному стані житлового фонду ( заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років  КА «Центр» додаються), в тому числі  поточного та капітального ремонту покрівель багатоквартирних житлових  будинків мікрорайонів, забезпечення населення   питною водою, ремонт та утримання доріг,  утримання та прибирання територій, в тому числі  ліквідація стихійних сміттєзвалищ, проведення  заходів щодо поводження з безпритульними тваринами.

       На 2012 рік КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» розроблено графік проведення капітальних ремонтів покрівель будинків  №№ 58, 70, 86, 88, 98, 100  по вул.Новій та № 14 по вул. Інтернаціональній загальною площею 5102,5 кв.м. ,  заплановано освоїти 252,0 тис.грн.

       Даними Програмами, враховуючи можливості міського бюджету, передбачено кошти на утримання доріг57 ,0 тис.грн., поточний ремонт доріг  97,0  тис.грн., капітальний ремонт доріг – 71.0 тис. грн. Комісією за участю міської ради та КП «Центр» обстежено  стан дорожнього покриття вулиць в центрі міста , західної та північної частин міста. Складено відповідні акти ( додаються). Крім того, за рахунок  коштів державного бюджету планується  виконати ремонт вулиць Жовтнева, Шевченка, Сичова, Войкова силами Долинської філії Райавтодор .                           

На капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по місту передбачено кошти в сумі 20 тис.грн., капітальний ремонт вуличного освітлення по  пров. Кірова та пров. Колгоспний – 30 тис.грн., на будівництво вуличного освітлення по пров. Транспортному – 50 тис. грн., реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Войкова -83 тис.грн.

       Для забезпечення  стабільного водопостачання мікрорайонів міста КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» планує повести певну роботу по ремонту  водопровідних мереж та запірної арматури( заходи додаються). Вулиці міста, де відсутнє централізоване водопостачання, забезпечуються  привозною питною водою, яка підвозиться КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення » згідно графіка.

       Забезпечення водою приватного сектора міста здійснює ТОВ «Долинський міськводоканал» (Черкун М.І.). 

       Заборгованість підприємства ТОВ «ДОМ» за спожитий газ перед ДК

       «Газ України» на сьогоднішній день складає ___________ тис. грн., що впродовж опалювального сезону впливало на недоотримання в повній мірі необхідних лімітів природного газу, постійну загрозу зупинки газопостачання. Тому, на сьогоднішній день, одна з найважливіших проблем, це вирішення питання погашення різниці в тарифах, яка для ТОВ «ДОМ» складає _________ тис.грн., фактично борг підприємства, який потрібно сплатити з власних коштів _______ тис.грн., субсидії _______ тис.грн.   Сплачено  до ______  - ________ тис. грн., а __________ тис. грн.. будуть сплачені в ____________.

       Негативним в роботі ТОВ «ДОМ» є те, що зменшилося навантаження на котельні по причині  самовільного відключення абонентів  від мереж централізованого опалення і встановлення індивідуального електричного опалення. За даними Долинського РЕМ  ПАТ  «Кіровоградобленерго» та  КП «Центр» у  опалювальний сезон 2011-2012 років відбулося _________ аварійних відключень   електроенергії на КТП внаслідок  перенавантаження  підземних електромереж мереж КТП, яке пояснюється збільшеним навантаження при  використанні розрахункових норм споживання на 1 квартиру ( 3 кВт) по причині самовільного встановлення близько 500 електрокотлів, як наслідок - зупинки котелень , відключення  в будинках електропостачання,  теплопостачання, водопостачання та водовідведення (електродвигуни та насоси    водопостачання знаходяться в приміщеннях котелень). Підприємством ведеться робота по виправленню ситуації  шляхом  судових позовів та роз’яснювальної роботи серед абонентів та боржників.

       На даний час  виконано _________ підключення до мереж ЦО абонентами, які раніше самовільно відключилися від централізованого опалення . 

         ТОВ «Долинські об’єднані мережі » не  виконано роботи по  розробленні схеми теплозабезпечення м. Долинська, яка повинна пройти  відповідну експертизу та бути внесена в реєстр Міністерства по питанням ЖКГ.

 

виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В :

1. Інформацію   заступника міського голови Шостака В.В. про стан підготовки    підприємств-надавачів послуг до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років взяти до відома.  

2. ТОВ « ДОМ»( Жмутський Е.В.) та  КП «Центр»( Фірсов С.Г.)

до 24 вересня 2012 року  забезпечити   підписання та одержання  в Державній інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії та Державній житлово-комунальній інспекції актів  готовності  теплового господарства  та об’єктів споживачів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013.

3.КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення»

 (Фірсов С.Г.)

3.1. До 1 жовтня 2012 року забезпечити виконання плану заходів по підготовці об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років (заходи додаються).

3.2. При проведенні зустрічей  із жителями  багатоквартирних будинків   особливу увагу звернути   на визначення шляхів  ремонту  покрівель будинків ;

3.3. Забезпечити підготовку житлового фонду старої частини  міста до роботи в зимовий період. Про проведену роботу інформувати виконавчий комітет до 13 жовтня 2012 року ;

3.4.    Забезпечити погашення заборгованості по заробітній платі;

3.5. До 1 жовтня 2012 року забезпечити  необхідну кількість протиожеледного матеріалу для посипання доріг в зимовий період та паливно-мастильних матеріалів. Укласти  договори з підприємствами усіх форм власності  на розчистку вулично-шляхової мережі від снігових заметів та ожеледиці.

4 КП «Долинський міськкомунгосп» (Іваницький Л.Б.) продовжити роботи по організації     робіт  по  впровадженню   альтернативного    водопостачання м. Долинська з Лозоватського водозабору.

5. Рекомендувати ТОВ «Долинські об’єднані мережі»(Жмутський Е.В.):

5.1. Забезпечити виконання заходів по підготовці  об’єктів  теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

( заходи додаються).

5.2. Продовжити роботу по  розробленню, реєструванню та внесення до Реєстру МЖКГ енерго і екологоефективну схему теплозабезпечення м. Долинська, яка повинна бути затверджена та зареєстрована  в Міністерстві ЖКГ.

6. Рекомендувати ТОВ «Долинський міськводоканал» (Черкун М.І.)  :

6.1. Продовжити роботи по  обстеженню  та розробці заходів  по  ремонту та заміні мереж водопостачання в старій частині міста до 04.06.2012 року .

6.  Керівникам ДНЗ № 2 « Івушка» ( Реут Н.М.), № 3 «Колобок» ,

(Биканова Н.П.) № 4 « Казка  »( Малага І.А.), № 5 «Ружечка»

( Пшебильська І.Ю.):

6.1. До 01.10.2012 року забезпечити виконання заходів по підготовці   ДНЗ до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

6.2. В терміни, передбачені чинним законодавством  підготувати на надати у відповідні інстанції інформацію щодо готовності об’єктів до опалювального періоду 2012-2013 років.

7. Керівникам  клубу в с. Більшовик ( Абияка Л.Т.),

 та  міського клубу ( Григорьєву О.А. :

7.1. До 01.06.2012 року розробити заходи по підготовці   клубів  до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

7.2. В терміни, передбачені чинним законодавством  підготувати та надати у відповідні інстанції інформацію щодо готовності об’єктів до опалювального періоду 2012-2013 років.

8. Постійно тримати на контролі стан погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства міста.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчого комітету згідно  посадових інструкцій.

 

Міський голова                                                               С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання