вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про поновлення ФОП Довгаль Л.І. строку договору оренди земельної ділянки

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША  СЕСІЯ

 ШОСТОГО   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Долинська 

від 22 лютого 2013  року                                                                           №

 Про поновлення ФОП Довгаль Л.І.

 строку договору оренди  земельної ділянки

     Розглянувши заяву ФОП Довгаль Л.І. від 15.01.2013 року № 01-11/18  про поновлення строку договору оренди земельної ділянки,  договір оренди, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), що контролюються Долинською МДПІ, свідоцтво про право власності, реєстраційне посвідчення, свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця та враховуючи погодження постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 124 Земельного кодексу України, статтею 33 Закону  України  «Про оренду землі»,

міська рада

ВИРІШИЛА :

     1. Поновити фізичній особі-підприємцю Довгаль Людмилі Іванівні договір  оренди на земельну ділянку площею   0,9740 га строком на 5 років по вулиці 40-Жовтня, 141 з земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення Долинської міської ради для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

     2. Зобов’язати ФОП Довгаль Л.І. замовити  технічну документацію і укласти з міською радою договір оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства. Встановити  орендну плату за землю згідно рішення сесії міської ради від 10.12.2008 року № 795 з послідуючою щорічною індексацією.

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин.       

        

Міський голова                                                                                С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання