вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про роботу ринків по організації обслуговування населення

ДОЛИНСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  18 квітня   2012 року                                                         №                                              

м.Долинська

Про роботу ринків по організації

обслуговування населення

     Заслухавши та обговоривши  інформацію  Ніколаєва В.М. – спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів   про роботу  ринків по організації обслуговування населення міста,  виконавчий комітет міської  ради зазначає, що в місті  працює два  ринки. Ринки райспоживтовариства  та колективного підприємства “ Далвіс”, побудовано згідно проектно-кошторисної  документації.

      Ринок Долинського райспоживтовариства /директор Бадян Л.П/    має  можливість надати   торговельникам 1170   обладнаних торгових місця.

      Адміністрація ринку постійно працює над вдосконаленням роботи ринку ,  розширенню  кількості послуг для продавців та покупців.

      В 2010 році ринком надано  платних послуг на суму  541,9 тис грн., що майже  на 120 грн більше ніж у 2010. Роздрібний товарообіг склав 111,8 тис. грн .

      В минулому році проводились роботи по косметичному ремонту значної кількості столів – прилавків.

Протягом року фермерам, виробникам сільськогосподарської продукції було надано 250 торгових місць за пільговими тарифами.

     Ринок забезпечений  достатньою кількістю торгово - технологічного обладнання та інвентаря для прибирання.

     Разом  з тим, в роботі ринку мають місце ряд недоліків. В зимовий час неякісно проводилось прибирання території ринку від снігу, що викликало справедливі нарікання  як торгуючих так і населення міста.

Мають місце   реалізації харчових  продуктів із  землі, допускається порушення зонування ринку за профілем  торгівлі. Частина  продавців та заготівельників  здійснюють свою діяльність за межами ринку.

     Ринок  КП “Далвіс”/директор Рябошапка С.В./   на 186 торговельних місць з яких 46 криті торговельних павільйони.

    Адміністрація ринку  працює по питанню залучення торговельників до роботи  ринку  та  в критих  павільйонах  завдяки «плаваючим» цінам за  оренду торгових місць .

    Разом  з тим,  на ринку  мають місце  випадки   порушення зонування за профілем торгівлі.  Пішохідні доріжки потребують часткового ремонту, столи – прилавки, фарбування. У більшості торгуючих відсутні на торгових місцях таблички із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові суб’єкта підприємницької діяльності.

   В центральній частині міста біля магазину «Барва»  постійно  збільшується кількість торговельників, розширяється  асортимент реалізуємої   продукції,    що приводить до зменшення кількості відвідувачів ринку КП«Далвіс»,  невдоволення значної кількості підприємців та  негативно впливає на   санітарне та епідемічне благополуччя міста. 

   Адміністраціям ринків не вдалося в 2011 році вирішити питання  питання зонування ринку  та  забезпечення продавців торговими місцями  за профілем  торгівлі.

   Відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Виконавчий комітет міської  ради

В И Р І Ш И В :

1.Інформацію       Ніколаєва В.М. - спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів   про санітарний стан  ринків  взяти до відома.

2. Адміністраціям ринків  рекомендувати:

2.1.Систематично працювати  над створенням привабливих умов до залучення торговельників до роботи  на ринках міста

2.2 Звільнити від плати  за послуги ринку мало захищені верстви населення міста при здійснені торгівлі продукцією, що вирощена в особистому підсобному господарстві вагою не більше 20 кг.

2.3. З  метою підтримки місцевих виробників забезпечити пріоритетне надання торгових місць , розміщення павільйонів, кіосків і магазинів на території ринків сільськогосподарським підприємствам, фермерам, підприємствам і підприємцям для реалізації власної продукції за пільговими тарифами.

2.4. Продовжувати роботу по забезпеченню  зонування ринків  та  забезпеченню продавців торговими місцями  за профілем  торгівлі.

2.5. до  1.09.2012 року розробити заходи по  своєчасному  та якісному прибиранню території ринку та підготовці  торгових місць для належної роботи  у зимовий період .

2.6 до 1.05.2012 року  забезпечити на торгових місцях таблички із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові суб’єкта підприємницької діяльності.

3.Рекомендувати дирекції ринку райспоживтовариства

 (В. Скиденець):

3.1. Працювати  над створенням  об'єктивних умов для перетворення ринку в торгово-сервісний комплекс.

3.2.Здійснювати більш жорсткий контроль за торгівлею молоком та молокопродуктами та живністю ;

 3.4. не допускати  торгівлю отрутохімікатами   без відповідних  дозволів та продуктами харчування із землі;

4. Рекомендувати дирекції ринку КП “Далвіс” /С.Рябошапка/:

4.1. до 01.05.2011 року домогтися встановлення на торгових місцях інформаційних табличок з інформацією,  передбаченою Правилами торгівлі на ринках;

4.2. до 9.05.2011 року   завершити роботи з благоустрою та санітарної очистки закріпленої  території, провести  роботи  щодо поліпшення стану споруд, приміщень, кіосків,  та  забезпечити  часткове  фарбування  столів- прилавків.

4.3. до 1.06.2012 року провести частковий ремонт пішохідних доріжок у продовольчій зоні ринку

4.4. до 01.06.2011 року вирішити питання  раціонального використання площі продовольчої зони ринку ;

 

5. Рекомендувати  Баранову В.Г – начальнику Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області  спільно з спеціалістом з питань громадського правопорядку виконкому міської ради Барановським Г.О. вжити дієвих заходів по ліквідації стихійної  торгівлі у невстановлених місцях та розростання стихійних ринків у місті.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови міської ради  Бабенко Л.В.

 

Міський  голова                                                     С.Зеленокорінний          

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання