вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про виконання повноважень щодо забезпечення на території міської ради законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян

УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від « 15 »  лютого 2012  року                                                         № 11

 

м. Долинська

 

Про  виконання повноважень щодо

забезпечення на території міської

ради законності, правопорядку,

охорони прав, свобод і законних

інтересів громадян    

 

      Аналіз стану профілактики та боротьби зі злочинністю на території міста свідчить, що Долинським РВ УМВС України в Кіровоградській області і міською радою за 2011 рік проводилася певна робота, спрямована на профілактику та боротьбу зі злочинністю, забезпечення законності, правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян.

      На території міста впродовж  2011 року в Долинському РВ УМВС України в Кіровоградській області зареєстровано  – 207 злочинів ( 2010 - 189),  а саме:

-         проти життя і здоров’я громадян – 18 (питома вага 3,7%, область 3,7%), 

-         проти статевої свободи громадян – 1 (питома вага 0,2%, область 0,2%)

-         проти трудових, особистих прав і свобод громадян – 4 (питома вага 0,8%, область 1,4%)

-         проти власності громадян – 107 (питома вага 78,7%, область 75,4%)

-         злочини проти довкілля – 1 (питома вага 0,2%, область 0,2%)

-         злочини при безпеці виробництва – 1 (питома вага 0,2%, область 0,1%)

-         злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 11 (питома вага 2,2%, область 2,3%)

-         злочини проти громадського порядку та моральності – 20 (питома вага 4,1%, область 2,5%)

-         злочини у сфері наркотиків – 33 (питома вага 6,7%, область 7,1%)

-         злочини проти органів державної влади – 5 (питома вага 1,0%, область 1,8%)

-         злочини у сфері службової діяльності – 4 (питома вага 0,8%, область 2,1%)

-         злочини проти правосуддя – 2 (питома вага 0,4%, область 0,8%)

Попереджено злочинів на стадії готування – 4 (питома вага 0,5%,область 3,4%), з них розкрито із закінченням кримінальних справ - 3 (питома вага 75,0% , область 74,3 %)

Виявлено осіб, які вчинили злочини 156, що на 43 менше минулого року (в 2010 році - 199 осіб), з них взято під варту 43 особи, розкриття злочинів становить 40,70 % проти обласного 48,28 %.

Тяжких та особливо тяжких злочинів знаходилось у проваджені 37, що на 8 більше минулого року ( 2010 - 45), динаміка по яким становить 31,4% (область 4,1%), з них особам пред’явлено звинувачення 41 ( 2010 - 57), відсоток становить -26,5% (область -16,3 %).

 Нерозкритими залишаються 61 злочин.

 Також Долинським РВ УМВС України в Кіровоградській області у 2011 році проведено профілактичні відпрацювання щодо виявлення та закриття нелегальних пунктів прийому металобрухту на території міста. За результатами  проведеної роботи  3 особи притягнуто до адміністративної відповідальності та  на них накладено  адміністративний штраф в розмірі 340 гривень.  

         Недостатньою є  профілактична робота дільничних інспекторів міліції спільно з громадським формуванням з охорони громадського порядку при міській раді по виявленню та ліквідації пунктів самогоноваріння, незаконних пунктів прийому металобрухту  на території міста, та  робота із  раніше засудженими, наркотично залежними та  неповнолітніми особами.

         Керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет міської  ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про роботу Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян – взяти до відома.

2. Затвердити заходи виконавчого комітету міської ради щодо  забезпечення  законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території міста на 2012 рік ( додаються ).

3. Активізувати профілактичну роботу дільничних інспекторів міліції спільно з громадським формуванням з охорони громадського порядку при міській раді по виявленню та ліквідації пунктів самогоноваріння, незаконних пунктів прийому металобрухту  на території міста, та із  раніше засудженими, наркотично залежними та  неповнолітніми особами.

4. Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій  різних форм власності  щодо сприяння членам громадського формування у їх роботі. 

5. Спеціалісту міської ради з питань громадського порядку координувати роботу всіх зацікавлених служб по проведенню профілактичної роботи серед жителів міста по запобіганню злочинності.

6. Спеціалісту міської ради з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  проводити цільові перевірки на ринках і місцях стихійної торгівлі в м. Долинська з метою виявлення порушень чинного  законодавства та ліквідації місць незаконної торгівлі.

7. КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» як утримувачу прилеглих до будинків територій, посилити контроль за виконанням власниками автотранспорту Правил благоустрою та утримання  територій у місті Долинська – недопущення заїзду транспортних засобів на газони. Матеріали направляти для розгляду на адміністративну комісію при виконавчому комітеті міської ради.

8. Продовжити практику участі спеціалістів виконавчого комітету у здійсненні рейдів та перевірок  спільно з відповідними районними службами по місцях відпочинку молоді у вечірній та нічний час.

9. Рішення виконавчого комітету міської ради №23 від 16 лютого 2011 року «Про виконання повноважень щодо забезпечення на території міської ради законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян» визнати  таким, що втратило чинність.

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  Бойченка Ю.П.- першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                                  С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання