вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на маршруті міста Долинська Ч.Маяк – Птахокомбінат

 

 УКРАЇНА

 ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 грудня 2011  року                                          №287

 

м.Долинська  

 

Про встановлення тарифу на перевезення 

пасажирів  на маршруті міста Долинська 

Ч.Маяк – Птахокомбінат  

   Розглянувши звернення перевізника який здійснює перевезення пасажирів на міському маршруті Ч. маяк – птахокомбінат ФОП Лебедя В.М., щодо збільшення вартості проїзду у міському транспорті  в наслідок зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини, росту заробітної плати,, керуючись ст.. 36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та п.2 част. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 140-146 Конституції України Наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009р. №1175 «Про затвердження методики розрахунку тарифів на послуги пасажирських автоперевезень» Постанови  Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження правил надання послуг населенню автомобільним транспортом» ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт та метою стабілізації пасажирських перевезень,

 

 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Погодити собівартість разового проїзду одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування у режимі маршрутного таксі        Ч. Маяк – Птахокомбінат» в розмірі 4,23 грн.

2. Встановити вартість разового проїзду одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування у режимі маршрутного таксі Ч. Маяк – Птахокомбінат» в розмірі 2,00 грн.

3. Розробити методику розрахунку за авто послуги по перевезенню пасажирів по місту Долинська.

2.     Опублікування повідомлення про прийняте рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Долинської міської ради в мережі Інтернет.

5. Дане рішення вводиться в дію з 01.02.2012 року.

    3.      Вважати таким , що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 18   травня    2011 року №118 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів  на маршруті міста Долинська Ч.Маяк – Птахокомбінат»

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Бойченка Ю.П першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

   Міський голова                                                                 С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання