вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про затвердження ТОВ“ Долинський міський водоканал” тарифів на послуги з водопостачання для споживачів від мереж колишнього міськводоканалу

УКРАЇНА

 

ДОЛИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 лютого      2012 року                                                         № 14

м.Долинська

Про затвердження  ТОВ Долинський

 міський водоканал” тарифів

на послуги з водопостачання для споживачів

від мереж  колишнього міськводоканалу

     Розглянувши клопотання ТОВ « Долинський  міський водоканал»   про    встановлення  тарифів  на  водопостачання,  з  метою   приведення   тарифу до  його собівартості     у  зв’язку  з  підвищенням   мінімальної  заробітної  плати  та вартості  енергоносіїв, відповідно до Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 01.06. 2011 року №869   «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Закону України від 11.09.2003 року№11600-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та  відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

    1. Затвердити для  ТОВ«  Долинський  міський  водоканал »  тарифи на послуги з водопостачання від мереж колишнього міськводоканалу з урахуванням податку на додану вартість в розмірах, :

    для населення   - 8,93 грн. за 1м3 ;

    для інших споживачів – 17,06 грн. за 1м3

   2.  Тарифи  вводяться  в  дію  через 30 днів   з дня  опублікування  повідомлення   про  прийняте   рішення  в    засобах  масової  інформації ,  та  розміщене  на офіційному сайті Долинської  міської  ради  в  мережі  Інтернет (http://dolmiskrada.org.ua. )

  3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від    07.09.2011 року № 199 « Про затвердження  ТОВ“ Долинський міський водоканал”  тимчасових тарифів на послуги з водопостачання для споживачів від мереж  колишнього міськводоканалу».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Бойченко Ю. П.- першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                         С.Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання