вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Продовжуємо благоустрій міського парку «Дружба»

Завдяки створеному фонду «Розвиток міста Долинська» та небайдужим громадянам міста продовжуються роботи по благоустрою міського парку «Дружба». З настанням погожих днів в парку висаджено квіти, закладено нові клумби. Небайдужі громадяни міста, такі як Тамара Цимбалюк та інші, продовжують приносити для висадки насіння квітів. Свій внесок у цю справу зробили і учасники ярмарку «Городник 2017».

05 квітня 2017 року за безпосередньої участі депутата міської ради Юрія Зарубенка виготовлено та встановлено бесідку та 4 мангали.

Підготовлено основу, завезено щебінь, відсів та замовлено бордюри для облаштування пішохідної доріжки на алеї яку висадили в минулому році учасники АТО. На днях вони проведуть там суботник.

До травневих свят в парку буде встановлено ще 10 лавок та 10 урн для сміття.

Поряд з роботами що ведуться по благоустрою парку, знаходяться і такі громадяни, які вчиняють хуліганські дії та псують майно яке знаходиться в парку, їздять автомобілем по клумбах, ламають лавки, свідомо розкидають сміття перебуваючи там.

Головою міської ради Вірою Тернавською дано доручення керівнику КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді щодо організації цілодобової охорони парку та направлено звернення до Долинського ВП ГУНП у Кіровоградській області про необхідність включення міського парку «Дружба» в маршрут патрулювання працівниками поліції спільно з громадським формуванням для виявлення порушників і притягнення їх до відповідальності. Хотілося б також щоб і жителі міської громади, особливо прилеглого житлового мікрорайону, були не байдужі та не стояли осторонь стосовно питань контролю за санітарним станом парку і збереження майна в ньому.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання