вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Продукцію для боротьби з шкідниками купуйте лише в спеціалізованих магазинах міста

          Український ринок засобів захисту рослин доволі великий, відповідно цікавість до нього аж ніяк не зменшується, а навпаки, з кожним роком зростає. Разом із компаніями, які виробляють оригінальні препарати, високими темпами розвиваються і ті, які випускають та продають в Україні підроблену продукцію. І, що дуже бентежить,  підробляють продукцію, яка користується найбільшим попитом. А компанії які чесно працюють на ринку, потерпають.

            Торгівля фальсифікованим інсектицидами  особливо активізується під час продажу  їх  для боротьби з колорадським жуком.

            Виробництво фальсифікату на сьогодні вийшло на досить професійний рівень. Це вже не поодинокі випадки підпільного виробництва, а відпрацьована система. Тому дуже важко відрізнити оригінальний препарат від підробки.

            Застерігаємо вас, шановні споживачі,  від можливих підробок та фальсифікату. Не купуйте   продукцію для боротьби з шкідниками або будь - яку іншу  у випадкових перехожих,  біля багатоповерхівок, стихійних ринках  та в інших місцях скупчення  людей.

            В місті достатня кількість спеціалізованих  підприємств торгівлі, які реалізують засоби захисту рослин та боротьби з шкідниками,  якість яких контролюється. Добре зважте де купувати. Не піддавайтесь на дешеву ціну аби потім не платити більше.

              Вдалих вам  покупок. 

 

 

Спеціаліст з питань торгівлі, побуту та захисту прав споживачів                    В.Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання