вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Програма «Центральний регіон – 2015» в дії!

   16 серпня 2012 року в цей сонячний день на мікрорайоні по вулиці Леніна у дворі будинку 48 відбулося урочисте відкриття чергового дитячого майданчику «Казочка». Майданчик збудовано за кошти бюджету Долинської міської ради в рамках виконання програми «Центральний регіон – 2015», були придбані та встановлені нові гірки, гойдалки, каруселі, завезено пісок. За ініціативи та підтримки районної організації "Молоді регіони", та наймолодших долинчан було проведено декілька суботників по благоустрою та прибиранню майданчика, було пофарбовано старі лавки та гірки, металоконструкції навколо майданчику, щоб діти різної вікової категорії могли з насолодою проводити свій відпочинок на новому майданчику.

                           

   Для відкриття дитячого майданчику було запрошено голову Кіровоградської обласної адміністрації Ларіна Сергія Миколайовича його заступника Кузьменка Сергія Анатолійовича, мера нашого мальовничого містечка Зеленокорінного Сергій Івановича, голову Районної державної адміністрації Вітряка Геннадія Миколайовича та голову Долинської районної ради.

   Під час урочистого відкриття головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіним Сергієм Миколайовичем - самих найменших учасників суботників, які своїм прикладом довели, що вони хочуть бачити охайну і прибрану територію майданчика було нагороджено подарунками та вітальними листівками.

                           

   Почесне право урочистого відкриття «Казочки» та перерізання стрічки було надано голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіну Сергію Миколайовичу, його заступнику Кузьменку Сергію Анатолійовичу та Долинському міському голові Зеленокорінному Сергію Івановичу.

     Після офіційного відкриття була проведена дитяча конкурсно-розважальна програма, протягом якої діти мали можливість отримати подарунки, гарний настрій і відчуття справжнього свята, але для цього їм потрібно було прийняти участь в конкурсах.

                           

                           

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання