вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено засідання виконавчого комітету

15 березня 2017 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради, відбулося планове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто та прийнято 15 рішень, основні з них:

1). «Про коригування для комунального підприємства «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення багатоповерхових будинків по вулиці Макаренка та провулку І.Карпенка-Карого», яким встановлено тарифи,  з урахуванням податку на додану вартість в розмірах:

на послуги централізованого водопостачання 16,80 грн. за 1м3;

на послуги водовідведення 11,48 грн. за 1м3.

2). «Про затвердження для ДП «Дирекція КГЗКОР» тарифу на утримання будинку, споруд та прибудинкової території по вул. Сонячна 6-в м. Долинська яким встановлено тариф:

для під’їздів № 1,2,3,4 та 6 у розмірі 3,20 грн. за 1 м2;

для під’їзду № 5 у розмірі 3,60 грн. за 1 м2.

3). Про проведення місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в м. Долинська.

4). Щодо ініціювання питання про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Долинська об’єктів житлового будівництва державної власності, які перебувають на балансі ДП «Дирекція КГЗКОР».

Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання