вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Розглянуто колективне звернення

 

         З метою   розгляду колективного листа жителів міста щодо створення ринку на вулиці Нова між будинками  №86 та 88, 14 липня 2016 року в міській раді  було проведено нараду. Головував на ній заступник міського голови Юрій  Леуш.  В роботі наради взяли участь : начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації, головний архітектор Долинського району Віктор Кузьменко, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління   Держпродспоживслужби в Долинському районі Світлана Толмач, начальник відділу житлово - комунального господарства та інфраструктури міста Андрій Багнюк,  провідний спеціаліст з питань організації торгівлі. побуту та захисту прав споживачів Віктор Ніколаєв, представники ринків міста, ініціатор написання колективного листа Олександр Бондаренко та приватний підприємець Тетяна Яценко.

          В ході обговорення даного питання  Віктор Кузьменко повідомив, що головною причиною чому ринок не може бути узаконений на запропонованому місці, є те, що  він не внесений до Генерального плану забудови міста Долинська по вул. Нова між будинками №86 і   №88 та  відсутня земельна ділянка для  розміщення ринку.  В зазначеному місці фактично здійснюється стихійна торгівля, а там  проходить  розгалужена мережа комунікацій водопостачання та каналізації. 

          Світлана Толмач та Віктор Ніколаєв  проінформували учасників зібрання, що для організації роботи  ринку  в даному місці, необхідно: відповідна площа згідно нормативної документації,  наявність приміщення з проточною  гарячою,  холодною водою та каналізацією.  В даному приміщенні повинна бути лабораторія, акредитована на ті, види продукції , які будуть реалізуватись на ринку. Обов`язково  на ньому  повинно бути туалетне приміщення та  контейнери для сміття.

          Громадянам, які проваджують господарську діяльність  великими об`ємами покупних товарів,  без  державної реєстрації  як суб`єкта господарювання в даному місці,   не потрібно прикриватись  людьми похилого віку які реалізують лишки сільськогосподарської продукції вирощеної на власних городах  аби поповнити свій бюджет, а зареєструвати підприємницьку діяльність та сплачувати податки.

            Керівниками ринків було звернуто увагу на те, що працівники  районного відділу міліції не  повинні спостерігати за подіями , а приймати саму безпосередню увагу  у ліквідації осередків стихійної торгівлі в місті  та не допускати їх розростання, що сприятиме роботі узаконених ринків та дотриманню правил торгівлі.

           В ході наради вирішено, що  узаконення стихійного   ринку на  мікрорайоні, неможливе через відсутність ринку у Генеральному плані забудови міста Долинська по вул. Нова між будинками №86 і   №88 та земельної ділянки для його організації.

           Разом з тим, ТОВ «Промспецторг» (директор Фомічов В.П.) повідомив міську раду, що  ними планується реконструювати приміщення бувшої котельні  по вул. Нова в критий ринок. Роботи з його облаштування почнуться після отримання всіх необхідних  дозвільних документів. На даний час оформляються документи на земельну ділянку.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання