вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шахісти змагаються за Кубок В.М.Єлєзова

 

       Вже традиційно в сьомий раз 14 січня 2017 року, на Василя, в день народження першого директора КГЗКОРу, в місті Долинська розпочався турнір з шахів за кубок В.М. Єлєзова. Турнір започаткований Долинською міською радою за ініціативи ветерана праці, колишнього головного інженера КГЗКОРу Дзюби І.В. та підтриманий федерацією шахів і шашок Долинського району. 

         Перед початком змагань своїми спогадами про В.М.Єлєзова – керівника підприємства, який залишив свій слід в історії міста, громадянина, спортсмена, майстра спорту з важкої атлетики, з учасниками турніру поділилися депутат міської ради Дзюба І.В. та ветеран спорту Заїка В.П.

         Учасників турніру привітав заступник міського голови Юрій Леуш, побажав кожному спортивного натхнення і волі до перемоги. Зазначив, що виконком міської ради постійно підтримує ініціативи громадських спортивних організацій щодо розвитку і популяризації  різних видів спорту в місті, в т.ч. і шахів.

         Турнір за кубок В.М. Єлєзова передбачає декілька етапів, заключний відбудеться 22 січня 2017 року, після якого і буде визначено переможця - володаря цього престижного перехідного трофею у 2017 році.  

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання