вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні колеги! Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

     Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

     Це свято стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

     Місцеве самоврядування об’єднало людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Це найбільш ефективна форма народовладдя.

     Працівники місцевого самоврядування та депутати завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

     Депутатський корпус міста  і району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

     З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку  Долинської територіальної громади,  в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

 

З повагою,

Міський голова                                                                                                  С Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання