вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

     Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту!

     Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття. Долинчани завжди славилась досягненнями спортсменів, були і є пропагандистами  активного способу життя. На престижних змаганнях наші спортсмени демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не лише в області, а й на змаганнях вищих рівнів. Примножують спортивну скарбницю слави і численні перемоги наших визнаних майстрів, тренерів , авторитет яких значно впливає на популяризацію масової фізичної культури в місті. Улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною часткою життя для багатьох жителів міста.

     Спортсменам - активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам, вчителям фізичного виховання, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам, всім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя, з нагоди свята, щиро бажаю - міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог!

 

 

Міський голова                                                                                               С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання