вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

     Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

     6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

     Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

     Сьогодні із синівською вдячністю і теплотою хочеться привітати із цим святом ветеранів наших Збройних Сил, ветеранів Великої Вітчизняної війни,  воїнів-інтернаціоналістів, які у різні часи боронили рідну землю від вогора і забезпечували мирне щасливе життя  майбутнім поколінням.

     Збройні Сили проходять складний етап становлення і я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

     Щиро вітаю всіх військовослужбовців і ветеранів з Днем Збройних Сил України та бажаю Вам усім миру, добра, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою,

Міський голова                                                                                         С Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання