вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА!

Станом на 01 березня 2017 року заборгованість населення за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення перед КП "Центр" складає 377 123,35  грн. Заборгованість комунального підприємства перед ДП "Дирекція КГЗКОР" за отримані послуги становить 1151364,00 грн. У той же час, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) комунальному підприємству, за послуги централізованого водопостачання та водовідведення, над обсягом фактично спожитих послуг, існує значна загроза зменшення поточних оплат населенням за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення з 01 травня поточного року, що може призвести до збільшення заборгованості перед ДП "Дирекція КГЗКОР" за покупні послуги водопостачання та водовідведення, перед Долинським РЕМ ПАТ "Кіровоградобленерго" за спожиту електроенергію. Несвоєчасна сплата населення за послуги водопостачання та водовідведення призведе до нарахування пені та штрафних санкцій КП "Центр", що в свою чергу унеможливлює надання належних послуг населенню з централізованого водопостачання та водовідведення.  

Разом з тим, нагадуємо, що відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, спрощено процедуру підготовки заяв до суду на боржників, які мають заборгованість по оплаті за житлово-комунальні послуги.

Така заява розглядається судом без виклику сторін. На наступний день видається судовий наказ, який одночасно є виконавчим документом, на підставі якого органи державної виконавчої служби здійснюватимуть примусове стягнення, наклавши арешт на майно. Це дозволить без довгої судової тяганини стягувати заборгованість за житлово-комунальні послуги в примусовому порядку з мешканців, які не добросовісно сплачують житлово-комунальні послуги.

Разом з сумою заборгованості будуть враховані індекс інфляції, три відсотки річних, а також судовий збір.

Тож просимо Вас своєчасно та в повному обсязі сплачувати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

З повагою

Адміністрація КП «Центр»

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання