вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Спортивне свято на честь 69-ї річниці визволення Долинського району!

     16 березня 2013 року в одинадцятий раз відбувся спортивний турнір з шахів, волейболу і міні-футболу, присвячений 69-й річниці визволення м. Долинська від фашистських загарбників.

     Долинська міська рада традиційно для участі в змаганнях запросила команди сусідніх  районних центрів м. Бобринця, смт. Новгородки, смт. Устинівки, та ЦГОК місто Кривий ріг.

     Команди очолювали:

  • Бобринецьку команду Синьогуб Олександр Михайлович – головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту РДА;
  • Устинівську команду Нікішин Анатолій Григорович – заступник голови РДА;
  • Новгородківську команду Орел Іван Миколайович – заступник голови ради ветеранів України;
  • Долинську команду очолював міський голова Зеленокорінний Сергій Іванович;
  • Криворізьку команду Козлов Валентин Іванович – почесний ветеран ЦГОК.

   Традиційно учасників і вболівальників гостинно приймали добротні спортивні зали Долинської загальноосвітньої школи № 4.

     Змагання урочисто було відкрито під  Державний Гімн підняттям Прапора України.

     Учасників  ювілейного спортивного свята привітав  Долинській міській голова Сергій Зеленокорінний. З поздоровленнями до нього приєдналися заступник голови районної ради Віктор Валантир, заступник голови райдержадміністрації Юрій Леуш, заступник голови районної ради ветеранів України Володимир Лісовий та почесний громадянин міста Долинська, голова районної організації ветеранів спорту Василь Заїка.

     Заступник голови районної ради Віктор Валантир нагородив грамотами районної ради за особистий внесок у підтримку, розвиток та пропагування спортивно-масової роботи Долинського міського голову Зеленокорінного С.І., Бобринецького міського голову Могиленка А.М., Новгородківського селищного голову Сирицю О.А., Устинівського селищного голову Пенькова І.О. а також подякою Долинської районної ради було відзначено директора Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 мигуля С.М.

     Представник Криворізької команди Козлов Валентин Іванович подарував Долинській міській раді фотоальбом «ЦГОК 50 років».

     Також на святі був присутній та подарував заохочувальні призи (м’ячі) заступник голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Павлюсев Д.І.

     Під час урочистостей хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до монументу Слави було вшановано всіх загиблих  у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 рр.

     У відповідності з Положенням змагання проходили за трьома видами спорту: волейбол, міні-футбол і шахи.

     Суддя змагань Юрій Волков оголосив регламент змагань.

     В змаганнях з волейболу взяли  участь чотири команди: м. Долинська, м. Бобринця, смт. Устинівки та ЦГОК м. Кривий ріг.

     Перше місце виборола та стала володарем  Перехідного кубку Долинської  міської ради з волейболу команда ЦГОК м. Кривий ріг

     Друге місце посіла команда волейболістів ДЮСШ м. Долинська, третє – смт. Устинівка.

     Напруженими  були  зустрічі п’яти команд з міні-футболу:

     Яскраву перемогу  та Перехідний  кубок  Долинської міської ради з міні-футболу отримала  команда м. Долинська, другі  футболісти з м. Кривого рогу, треті м. Бобринця.

     Слід відзначити, що змагання з міні-футболу проходили серед ветеранів, яким 35 і більше років.

     У шахових баталіях брали участь чотири команди: м. Долинська, смт. Новгородки смт. Устинівки та команда ЦГОК м. Кривий ріг.

     Перше  місце  та Перехідний кубок Долинської міської ради  вибороли  шахисти   м. Долинська,  друге  місце  -  смт. Устинівки,  третє  -  команда ЦГОК м. Кривий ріг.

     Міським головою Зеленокорінним С.І. після завершення змагань командам переможцям були вручені перехідні кубки, призи, медалі і грамоти Долинської міської ради. За другі та треті місця командам були вручені призи, медалі та грамоти. Також грамотами Долинської міської ради та ювілейними сувенірами відзначено кращих гравців турніру з волейболу, міні-футболу, шахів. Від гостей зі словами подяки виступив представник Новгородківської команди Орел Іван Миколайович – заступник голови ради ветеранів України.

 

 

     Виконавчий комітет Долинської міської ради висловлює слова подяки всім хто приймав участь у підготовці, організації і проведені даного заходу.

Організаційний  комітет 

Долинської міської ради

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання