вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Споживачам на замітку

   З  похолоданням  збільшилася  кількість скарг на придбане неякісне взуття.  Даючи поради споживачам я насамперед хотів би зауважити, що якість придбаного взуття в певній мірі залежить від  правильного підбору ( за розміром  або повнотою) та правильних  умов експлуатації взуття.

Правила догляду за взуттям зі шкіри та умови її експлуатації:

    1. Правильно підбирайте взуття за розміром і повноті стопи. Стопа у взутті не повинна бути стиснута. У разі невідповідності розміру взуття вашої стопи може виникнути ряд проблем: змінюється форма взуття, розходяться ниткові шви, лопається матеріал верху або підкладки і т.д. Занадто вузьке взуття перешкоджає руху пальців, наслідком якого є безпосереднє порушення кровопостачання ніг. Згідно зі статистикою велика частина населення купує взуття на розмір менше.

    2. Не можна сушити взуття на нагрітих поверхнях (батареях, «теплих підлогах» і т.п.). Сушити треба при кімнатній температурі, подалі від опалювальних приладів. Щоб взуття швидше просохло, протріть її сухою ганчіркою і туго набийте папером, який через певний час вбере в себе вологу. В іншому випадку, за активному термічному впливу на підошву відбувається її пересушування і матеріали підошви стають жорстким і можуть давати тріщини.

    3. Не можна обробляти взуття хлоровмісними розчинами! Уникайте впливу на взуття лугів, кислот або розчинників. Така обробка призведе до передчасного псування взуття. Можлива обробка верху взуття легким мильним розчином або іншим миючим засобом.

    4. Не можна носити шкіряне взуття в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря і з сильними перепадами температур. При швидкому перепаді температур покриття взуття (лак / фарба / ПВХ плівка і так далі) і сама шкіра висихають нерівномірно (покриття швидше, сама шкіра довше висихає), в результаті верх деформується, тьмяніє і покривається тріщинами.

     5. Давайте виробу час від часу «відпочинок» - не використовуйте одну і ту ж пару взуття щодня.

     6. Взуття зимового асортименту  потрібно носити при температурі не нижче - 25 ° за Цельсієм.

     7. Взуття весняно-осіннього асортименту не нижче - 5 ° за Цельсієм. При більш низьких температурах матеріали підошви стають жорстким і можуть давати тріщини.

     8. Взуття має експлуатуватися за його  прямим призначенням.

 Чистку взуття потрібно здійснювати  відповідним взуттєвим кремом. Періодично взуття змащують гліцерином, вазеліном або касторовою олією, щоб уберегти його від передчасного розтріскування в спеку або мороз, зберігати взуття слід загорнутим у папір. Часте змазування кремами збільшує термін служби шкіри, її м'якість і водовідштовхувальні властивості. І, навпаки, часте чергування намокання і висихання сприяє швидкому старінню шкіри.

     Взуття зі шкіри необхідно чистити в сухому вигляді спеціальною щіткою, або спеціальними препаратами по догляду за взуттям. При чищенні щіткою не варто сильно натискати, тому що зовнішні волокна можуть бути зіпсовані і матеріал втратить свої якості.

    Білу шкіру можна чистити ватним диском, намочивши його у косметичному молочку.

    Взуття супроводжує Вас впродовж багатьох годин протягом робочого дня, тому тим більш важливо,щоб поряд з її захисною функцією воно зберігало на довгий час ще й комфорт при носінні.

 

Спеціаліст з питань організації торгівлі,

побуту та захисту прав споживачів                                               В.Ніколаєв

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання