вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля – небезпека для здоров`я покупця

         З   приходом весни та підвищенням  температури закликаємо всіх  жителів міста  проявити обережність, пильність і не купувати продукти харчування  в місцях стихійної торгівлі.

         Купівля товарів у невстановлених місцях товари, в умовах, які не відповідають вимогам, у будь-який час може обернутись лихом для покупців і членів їх сімей.

            Зверніть увагу, що придбаваєте Ви продукти у невідомих осіб, які не мають дозвільних документів на торгівлю, не мають медичних книжок.

            Виникають серйозні сумніви щодо походження пропонованих продуктів, тому що у торгівців відсутні документи, які засвідчують якість та безпеку харчових продуктів. При цьому якість продуктів ніхто з них не гарантує. Наприклад, соняшникова олія, молочна продукція продаються в поліетиленовій тарі, що була у використанні, можливо взята зі смітника.

            Багато хто вважає, що покупки тут дешевші, хоча нема впевненості, що покупцю правильно зважили товар. У всіх випадках ваговимірювальні прилади не повірені.

 Продаж продуктів харчування здійснюється в антисанітарних умовах, із землі. Існує небезпека забруднення харчових продуктів, які можуть викликати кишкові захворювання. Особливо це стосується м’ясних,  рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. А якщо людина отруїться такими продуктами харчування, вона не зможе довести цей факт, бо немає суб’єкта, якому можна пред’явити звинувачення.

        Звертаємо увагу, що Закон України «Про захист прав споживачів» Вас не захистить, оскільки звернення громадян розглядаються за умови пред’явлення розрахункового документу (чеку, квитанції, договору), в якому зазначається дата продажу, найменування суб’єкта господарювання, його місцезнаходження.

             Тільки купуючи продукцію в місцях, де є контроль за якістю, покупець може бути спокійним.

 

 

Спеціаліст з питань торгівлі, побуту та

захисту прав  споживачів                                                 В.Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання