вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Святкування проводів зими

 

Масляна – стародавнє свято, що символізує відхід зими та початок весни. На нього 13 березня 2016 року в місті на площу Т.Г. Шевченка зібралися сотні долинчан.

Присутніх зі святом привітала міський голова Віра Тернавська, яка побажала усім злагоди в родинах, любові, радості, достатку, мирного неба над головою, теплої весни.

Святкування Масляної припало на Прощенну неділю, Віра Василівна, попросила пробачення у жителів міста та пообіцяла робити все можливе для процвітання рідного міста.

 Міський голова запросила всіх скуштувати запашних млинців та зігрітися теплим чаєм.

         До смаку долинчанам прийшлися різноманітні млинці, налисники, пиріжки, вареники, пшоняна каша, шашлики.

На Масляну за традицією треба забути всі образи, всі печалі. За допомогою хороводу, до якого запросила Весна, всі бажаючі стали в коло, та взявшись за руки, відпустили все погане зі своїх душ.

Культурно - мистецька програма та дитяча розважальна, не залишали нікого байдужими.  Задоволені були і дорослі, і малеча!

За народним звичаєм спалили на вогні солом’яне опудало – Масляницю.

            Виконавчий комітет міської ради  висловлює  щиру  подяку за участь в організації і проведенні міського свята проводів зими «Масляної»  директору  виконавчому ДП «Дирекції КГЗКОРу» Валерію Зінченку, голові правління Долинського райспоживтовариства Віктору Перанському та приватним підприємцям: Анатолію Василюку, Тамарі Подобєд, Олені Качаловій, Норайру Цатуряну, Валерію Резановичу, Людмилі Кошман, Станіславу Гадірову, Миколі Капканцю. Торгівлю продукцією ресторанного господарства здійснювали Інна Ткаченко та Єлизавета Терещенко. Особливу подяку заслуговує КП «Долинське  міське комунальне господарство» за вишуканість асортименту та оформлення столу.

         Також висловлюємо подяку за організацію та проведення культурно-мистецької програми завідуючій Волохінським міським клубом Булах Валентині, художньому керівнику Сливці Василю та учасникам художньої самодіяльності.   

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання