вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

У Долинській відбувся траурний мітинг пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

     Щороку в кінці листопада ми вшановуємо пам’ять загиблих від голодомору та політичних репресій. У жорстокі 30-ті роки мільйони українців, а також представників інших національностей стали безвинними жертвами політичного терору. Практично кожна сім’я зазнала людських втрат.

     24 листопада о 16 годині біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933 років у нашому місті відбувся траурний мітинг та церемонія покладання квітів з нагоди Дня вшанування жертв голодомору. 

     Серед учасників мітингу – керівники району та міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, Ветерани праці, працівники райдержадміністрації, райради, міськвиконкому, представники трудових колективів підприємств та організацій міста, представники громадських організацій, учнівська молодь.

     В рамках заходів з нагоди Дня вшанування жертв голодомору у Долинській Свято-Успенській церкві проведено поминальну панахиду по жертвах Голодомору.

     Спомин про загиблих від голодоморів і репресій повинен згуртувати нас, додати сили для подолання усіх негараздів, для розвитку вільної і демократичної держави, для розбудови заможного і квітучого суспільства.

   

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання