вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Україна – моя Батьківщина!

     Під цим величним гаслом, що нині об’єднує серця мільйонів українців, в ДНЗ №3 «Колобок» відбувся урочистий святковий ранок, приурочений 1 вересня. Подвір’я дитсадка мерехтіло усіма барвами веселки: символічні жовто-блакитні кольори перепліталися з яскравими вишиванками. Червона калина, уквітчана стрічками, красувалася під вікнами дитячого садка.

     Усі присутні, гості та батьки, щирими оплесками вітали маленьких патріотів української держави – вихованців дошкільної установи.

     Малюки піднесено розповідали про державну символіку – Герб, Прапор, Гімн України, дзвінко співали пісень про Батьківщину, злагоджено грали на музичних народних інструментах славнозвісний «Козацький марш», танцювали запальний український таночок. Високо в небо линула щира дитяча «Молитва за Україну».

     Святковий «Колобок» гордо споглядав на своїх малюків – майбутнє України! Сьогодні у нього подвійне свято. Адже в його оселі затишно і комфортно. Не відчувається, що установі вже 47 років. Світлі і просторі групові кімнати, гарна спортивно-музична зала, відремонтований дах, новенькі вікна і двері, сучасна сантехніка, огорожа.

     А цього літа  «Колобок» пройшов завершальну стадію ремонту, ремонту серцевини дитсадка – прохідної галереї, яка поєднує ліву і праву частини закладу.

     Приємно вражає європейський стиль галереї: білосніжна стеля, ніжно-пофарбовані стіни, новенькі панелі, яскраві східці… Такі зміни в садочку відбулися завдяки підтримці людей, які не байдужі до дітей – майбутнього нашої держави!

      Від імені дітей, батьків, працівників завідувач Дошкільного навчального закладу №3 «Колобок» Биканова Н.П. щиро подякувала за розуміння і підтримку:

  - Голові Долинської міської ради Зеленокорінному Сергію Івановичу;

  - Начальнику Долинського комунального господарства Кушку Андрію Володимировичу;

  - Генеральному директору ТОВ «Гідроелектроцентр» м.Кіровоград Осадчому Олександру Олександровичу.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання