вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Весняний ярмарок

 

З  28 березня  по 8  квітня поточного року в центральній  частині міста  на площі Шевченка проходить  традиційний міський  ярмарок “Городник-2016”.

Широкий асортимент районованих  саджанців фруктових та декоративних  дерев і кущів  пропонують Олександр Нікітенко, Адам Кутецький, Олексанр Щербак , Степан Смоляр  та інші. Вони ж збираючи юрби покупців, надають консультації по посадці  та  догляду за саджанцями.    

Жваво йде торгівля продукцією вирощеною  в дендропарку «Веселі Боковеньки» та приймаються замовлення на  посадковий матеріал , який є в наявності, але не завезений на ярмарок.

Постійні наші учасники   приватні підприємці -  Лілія Свириденко, Наталія Некрутенко, представили широкий асортимент насіння овочів, квітів, засоби захисту рослин та дерев від шкідників, стимулятори росту, мінеральні  добрива тощо.

Саджанці винограду,   малини та кліматісу пропонували Андрій Якимов  Юлія Букасова

Клубні  жоржин, цибулеві  та інші квіти, вже не перший рік забезпечують   на ярмарку   –Зінаїда Грузд,   Людмила Хільковець та Надія Панченко.

Сортову посадкову картоплю реалізує Сергій Заміховський. Приватний підприємець  Олег Салтан пропонує   нашим городникам і садоводам  знаряддя  праці,  тобто садово - городній інвентар .

Ярмарок  набирає  обертів. Запрошуємо  його відвідати і ви не залишитесь без покупки.

Організаційний комітет ярмарку щиро  вдячний, приватним підприємцям та громадянам міста які приймають у ній участь.

Якщо у вас, шановні покупці, є цікаві пропозиції  чи зауваження по роботі ярмарку, просимо  телефонувати за № 5-10-97  і вони не залишаться без уваги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання