вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Якщо самі смітимо – то виходимо і прибирати!

 

30 березня 2017 року за участю міського голови Віри Тернавської, заступника міського голови Юрія Леуша, депутатів міської ради Віталія Іващенка та Галини Мовчан, начальника КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській рада Андрія Кушка проведена сходка голів вуличних комітетів та жителів прилеглих вулиць від пров. Транспортного до колишнього птахокомбінату. 

На сходці розглядалися питання участі громадян в місячнику з благоустрою та наведення належного стану на вищезазначеній території, необхідності укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів, припинення влаштування несанкціонованих сміттєзвалищ, які мають місце в прилеглих лісосмугах та на обочинах об’їзної дороги навколо колишнього птахокомбінату.

Учасникам сходки роз’яснено відповідальність за порушення Правил благоустрою та утримання територій м. Долинська» (штраф від 340,0 до 1360,0 грн), а саме за складування твердих побутових відходів у невстановлених місцях, спалювання сміття, опалого листя та інших відходів.

Вирішено провести 05 квітня 2017 року о 12 годині суботник по прибиранню стихійних сміттєзвалищ по об’їзній дорозі за колишнім птахокомбінатом та в прилеглих до залізниці лісосмугах південної частини міста.

Виконком міської ради запрошує жителів цієї території долучитися до суботника, бо за їх безпосередньої участі ці звалища і створювалися.

Та звертає увагу, що виявлені порушники рейдовими групами будуть притягнуті до адміністративної відповідальності та залучені до прибирання сміття.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання