вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ярмарок „Шкільний базар-2015”

           Продовжуючи започатковані  виконавчим комітетом  міської ради  традиції,  в місті  з 17 по 28  серпня на вулиці Соборності України  проходить ярмарок "Шкільний базар-2015". Кількість учасників, які приймають в ній   участь,   зросла і складає  майже 50 суб`єктів  підприємницької діяльності. Вагомо  розширився   асортимент товару,  що пропонується  покупцям.

             Гості ярмарку зможуть придбати   все необхідне для того, щоб зібрати дитину до школи, а саме зошити, альбоми, шкільні приладдя, одяг, сучасну шкільну та спортивну форми, сумки, портфелі, взуття осіннього, спортивного та літнього асортименту.

           Друкована продукція пропонується лише вітчизняного виробника.

Широкий асортимент канцтоварів забезпечують приватні підприємці: Юлія Данюк, Наталія Коломієць, Едуард Горєлий, Інна Герасимчук та інші.

           Завчасно підготували і пропонують товари покупцям   постійні учасники ярмарок приватні підприємці міста : Наталія Іващенко, Олександр Артюхов,  Валентина Лейбенко, Інна Гонта, Віталій Ліферов, Марина Сотник та інші

             Такий ярмарок - це прекрасний шанс для батьків без черг і ажіотажу купити всі необхідні шкільні товари для своїх дітей заздалегідь.

           Ярмарок     продовжує  свою  роботу.

           Запрошуємо всіх бажаючих  відвідати його і ви не залишитесь без покупки.

           Організаційний комітет ярмарки щиро  вдячний  приватним підприємцям  міста які приймають у ній участь.  Якщо у Вас шановні,  є цікаві пропозиції  чи зауваження по роботі ярмарки, просимо   телефонувати за номером: 5-10-97  і вони не залишаться без уваги.

 

 Спеціаліст з питань організації                  

 торгівлі,побуту  та захисту прав

 споживачів                                                                                   В Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання