вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

З днем працівників радіо, телебачення та зв'зку!

         Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

         Ваша сфера діяльності – одна із найважливіших для нашої країни. Засоби масової комунікації стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без радіо та телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв’язку.

         Саме телебачення, радіо, інші сучасні засоби комунікації є найважливішими складовими громадянського суспільства, посередниками у налагодженні активного діалогу між громадою і владою. Забезпечуючи суспільство об’єктивною та неупередженою інформацією, ви формуєте громадську думку та створюєте морально і духовно сильну націю. Завдяки вашій роботі зближуються і об’єднуються люди. Ви сприяєте відчуттю причетності до суспільних процесів сьогодення. Це непроста місія, яка вимагає від кожного співробітника знань, сил та енергії, великої самовідданості і вимогливості до себе і своїх колег.

         Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення вам та вашим родинам!

 

З повагою,

міський голова                                                                             С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання