вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі Долинчани!

     Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

     Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож нехай прийдешній Новий рік дарує Вам щасливу долю, міцне здоров'я та любов, мир і злагоду у Вашому домі, а в роботі - невичерпний оптимізм для здійснення всіх запланованих справ.

     І які б несподівані повороти і випробування не приготував би наступаючий рік, бажаю завжди і в усьому зберігати рівновагу, впевненість у собі і віру в людей.

     Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012 рік був складним але він був насичений вагомими подіями, напруженою працею, глибоким змістом. Він подарував нам багато досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

     Від депутатського корпусу та виконавчого комітету Долинської міської ради мені б хотілося висловити щиру подяку всім за співпрацю і побажати розвитку нашій територіальній громаді, процвітання нашому місту, зростання добробуту наших людей, подальшої підтримки соціально-відповідального бізнесу, розвитку виробничих галузей наших підприємств, здійснення нових проектів, цікавої й плідної роботи.

     Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.

     Тож настає 2013 рік і я бажаю, щоб це був рік, у якому не існувало б перешкод для вирішення будь-яких питань.

     Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України - роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!

     Ми всі сподіваємося на щось краще в майбутньому, і я щиро бажаю вам успішного втілення всіх планів, нових творчих успіхів, багато гарних днів у новому році, добра і милосердя навколо вас!

     Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, добра, радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній 2013 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення.

     Бажаю кожній родині радісних дитячих усмішок, здоров'я, миру і процвітання!

     А Різдвяні свята нехай принесуть у Ваші родини разом із дзвінкою колядою силу духу, благополуччя і достаток!

     Щасливого Нового року і веселого Різдва!


З повагою,

Міський голова                                                          С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання