вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Забезпечити долинчан житлом – реально

 

Це питання обговорювалося на робочій нараді з питання щодо передачі об'єктів незавершеного будівництва - житлових будинків із державної власності (з баланcу державного підприємства “Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд”) до комунальної власності територіальної громади міста Долинська, яку провів голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. У нараді взяли участь: Людмила АСТАФ'ЄВА, начальник регіонального відділення Фонду держмайна України в області; Світлана ГРИГОРЕНКО, начальник служби капітального будівництва та капітальних ремонтів ДП “Дирекція КГЗКОР”; Ольга ДОВЖУК, директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА; Валерій ЗІНЧЕНКО, виконавчий директор ДП “Дирекція КГЗКОР”; Валерій КАЛЬЧЕНКО, депутат обласної ради; Олександр КОРНЮША, директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА; Ніна РАХУБА, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА; Віра ТЕРНАВСЬКА, Долинський міський голова; Андрій ШЕПЕЛЬ, начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради.

Членів наради поінформували, зокрема, про те, що у м. Долинська на квартирному обліку перебуває 413 громадян, з яких першочергове право мають 153 особи, позачергове – 67, учасників АТО – 58. Тобто, питання забезпеченості житлом актуальне для містян.

Голова обласної ради зазначив, що вирішити питання стосовно забезпечення житлом долинчан цілком реально, адже на території міста в стадії незавершеного будівництва знаходиться 10 багатоповерхових будинків (кількість квартир - 1038), які збудовані румунськими, словацькими та іншими підрядниками. Однак, дані житлові будинки під дією атмосферних впливів стають непридатними до проживання. У подальшому це призведе до значних капітальних вкладень на їх відновлення.

За повідомленням Долинського міського голови, ДП «Дирекцією КГЗКОР» в 2004 році введено в експлуатацію та взято на баланс один багатоповерховий будинок на 72 квартири. У зв’язку з тим, що даний будинок до сьогоднішнього дня не експлуатувався, він потребує коштів для проведення робіт із капітального ремонту.

За результатами наради визначено першочергові кроки щодо передачі житлового будинку № 6 та об'єкта незавершеного будівництва (житловий будинок № 3), що перебувають на балансі ДП КГЗКОРу, до комунальної власності територіальної громади м. Долинська.

Інформацію взято з офіційного веб-порталу Кіровоградської обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання