вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Залежані новорічні подарунки можуть бути джерелом небезпеки для дітей

 

Залежані новорічні подарунки можуть бути джерелом небезпеки  для дітей

Нереалізовані новорічні подарунки можуть стати проблемою через місяць-півтора після свят, коли  недобросовісні виробники, постачальники продукції  та й продавці,  використовуючи свята, намагатимуться продати продукцію, яка у них залежалась. Дану продукцію будуть реалізовувати за зниженими цінами (на розпродажу, по акціям).

          Щоб не наражати дітей на небезпеку, купуючи їм подарунки, обов`язково звертайте увагу на маркування продукції, щоб там  обовзково було вказано кінцевий термін вживання.  Не купуйте продукти на упаковці  яких  відсутнє маркування або закінчений термін  вживання.   

Шановні мешканці міста, будьте уважними при придбанні продуктів харчування після новорічних свят! Звертайте особливу увагу на дату її придатності та вимагайте від продавця видачу розрахункового документу, із зазначенням найменування суб’єкта господарювання, його адреси, найменування харчової продукції, її кількості, ваги, ціни та дати продажу

Консультації з актуальних питань  захисту прав споживачів ви можете отримати   у провідного спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав  споживачів виконкому  міської ради  за телефоном  № 5-31-40 або  на особистому прийомі  вул. Соборності України, 50.

 

                                                                                          Спеціаліст з питань організації 

                                                                                                 торгівлі, побуту і захисту прав

                                                                                                 споживачів міськвиконкому                                                                                                     В.Ніколаєв                                 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання