вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Живи та міцній наша юна держава!

 

Літнього спекотного дня 26 червня 2016 року, жителів та гостей нашого міста зібрав у своєму приміщенні міський культурно – дозвілевий центр. А було того разу, аж дві події – святкування 20 - ї річниці  Конституції України  та Дня молоді. Вже традиційно вітальну програму підготували учасники самодіяльності міста, яких зібрали довкола себе завідуюча міським клубом Валентина Булах та художній керівник Василь Слівка.

         Почався концерт із гімну України, який за останні два роки набув для українців особливого значення і мабуть сьогодні вже знайдеш мало людей, які можуть байдуже сприймати його слова. А далі було привітання від першого заступника міського голови Сергія Цуканова, він поздоровив всіх присутніх із святом та наголосив що всі без винятку повинні дотримуватись та жити за основним законом – Конституцією нашої країни.

         І почався святковий концерт, ведучою, якого була тендітна, юна і талановита жителька нашого міста, молода письменниця Анастасія Романча. А ще звучала на святі бандура  -  (виконавець Світлана Запалило), і «Молитва за Україну» -  у виконанні Олександра Ломовського, під час якої серця глядачів злилися в єдиному бажанні – миру нашій багатостраждальній державі. А потім  під власний акомпанемент гітари зворушливу пісню  ”Горить горобина” виконав  Валентин Бугайов. А як щемко  звучали віршовані рядочки в яких ішлося про любов до України, та віри в її щасливе майбутнє у виконанні Волчок  Євгенії , Качалової Аліни , Карпенко Анжели. Щирі усмішки і гучні оплески викликав у глядачів дитячий ансамбль «Вишиванки» (учасники якого немов підтверджуючи свою назву всі до одного були вбранні в яскраві вишиванки) під керівництвом художнього керівника Василя Слівки підготували і подарували усім присутнім чудову пісню « А ми бажаєм вам добра», і пісню «Рушничок» у виконані солісток ансамблю Яни Мосіюк, Ірини Середюк та Карини Пугач та пісню «Україна». Багато задоволення та позитивних емоцій подарували глядачам Мураз та Ованес Усубян які виконали пісню  ”Шемс Хасме” в перекладі  ”Ми любимо сонце , це традиція мого народу ”, твір «Дивлюсь я на небо» виконав на гітарі Євген Оніщенко. Бурхливі овації зірвав піснею «Чорнобривців насіяла мати» Василь Слівка.  Особливих урочистих барв святу додав Духовий оркестр (керівники М.І.Максилюк,М.І.Рябий), а особливої згуртованості і чуттєвості пісня  "Українська родина” у виконанні Тетяни Лепської, романтичності пісня ”Впізнай зорю” у виконанні Владислава Баришніка (власного авторства), української ідентичності пісня ”Посилала мене мати” у виконанні Ліани Бондарець, патріотизму пісня ”Моя Україна” у виконанні Тетяни Лепської та Василя Слівки

         Не обійшлося на святі без гордості нашого міста і району дитячого зразкового хореографічного колективу «Веселка», які на протязі всього святкового дійства під керівництвом майстра, ентузіаста і фаната своєї справи керівника ансамблю Галини Жир, запалювали всіх присутніх енергією українського народного танцю. Саме відомим всьому світові «Гопаком» і завершилася святкова програма того дня.

         Незабутні емоції, піднесеність настрою, щире душевне тепло та заряд бадьорості отримали всі хто був присутній на святі. Велике спасибі всім організаторам та учасникам святкового концерту за чудовий настрій.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання